YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

​kuru Saçlar İçin Saç Bakımı

Kuru Saçlar için Saç Bakımı

Saçlara gereken nem kazandırılmadığında kurur matlaşır ve cansızlaşarak kabarır ve daha çok yıpranmaya müsait duruma gelir. Doğal saç bakım ürünleri ile saçlardaki kuruluk ve matlıkları önleyebilir ve saçlara canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Argan yağı ile saçlarınızı ısı ile şekillendiricilerin etkilerine karşı koruyabilir ve saçların daha canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Argan yağı saçlarınızı yumuşatarak saçlardaki kırılma ve kopmaları önler saçlarınızın kabarmasını engelleyebilirsiniz. Bu doğal yağ sayesinde saçlarınızı yumuşatırken saçlarınızı zorlu hava şartlarına karşı da koruyabilirsiniz. 

Eğer saçlarınız çok fazla kurumuş ve cansız bir görünümde ise saçlar keratin eksikliğine uğruyor demektir. Keratin eksikliği görülen saçlar zor şekil alır, matlık ve elektriklenme oluşur. Ayrıca saçların cansız görünümü de saçın sağlıklı olmadığını ele verir. Bu şekilde olan tüm saçlarda saç maskeleri, sprey veya krem gibi yapılan uygulamalar sadece günü kurtarmaktan başka bir şey değildir.
 
kuru saç bakımı
 
Yapılan bu işlemler saçınızı belirli bir süre yumuşak ve parlak tutmaya yetecek daha sonra ise saçın tekrar cansız görünümüne dönmesine neden olacaktır. Bu sorunları ortadan kaldırmak ve saç bakımını uzun süre kalıcı hale getirmenin ise tek bir çözüm yolu vardır. O da keratin yüklemesi. Keratin yüklemesi yaparak saçlarınızı uzun süre boyunca canlı ve parlak olmasını sağlayabilir ve em önemlisi ise saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sitemizde bulunan Keratin Bakımı ise saçlarınıza canlı ve parlak bir görünüm kazandırabilir ve saçınızın uzun süreli bakımlı ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan keratin bakımı ile saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık sağlayabilirsiniz. Daha çok günü kurtarmak amacıyla yapmış olduğunuz zahmetli uygulamalardan da uzaklaşabilirsiniz. Ayrıca saçınıza brezilya fönü uygulaması ile kalıcı bir düzlük sağlamakla kalmaz saçlarınıza canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz. 

Natura Keratin Saç Bakımı için tıklayınız.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar