YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

2013 Yılının Güzellik Trendleri

2013 Yılının Güzellik Trendleri

Geride bıraktığımız yılın öne çıkan güzellik trendlerini hatırlamaya ne dersiniz? Bu trendlerin hangileri kalıcı, hangileri gidici olur onu önümüzdeki aylarda göreceğiz ama bakalım bu yıl aynaya baktığımızda nelerle karşılaşmışız?

Göz makyajında alışılmadık renkler

Gökkuşağı renklerindeki iddialı farlar bu yıl çok popülerdi. Geleneksel olarak göz makyajında kullanılan toprak veya metalik tonlar yerine mavi ve yeşil gibi renklerin iddialı tonlarıöne çıkarken ışıltılı farlar yerine mat renkler tercih edildi. Yılbaşı makyajınızı yaparken aklınızda bulunsun.

Kalın kaşın modası geçmedi

Geçen yıl başlayan kalın kaş modası 2013’e de damgasını vurdu. Doğala dönüşü simgeleyen bu akıma uymak isteyenler kaş kalemiya da göz farı yardımıyla dikkat çekici kaşların sahibi oldu.

Saçlar kısaldı

Hollywood yıldızlarının başlattığı kısa saç rüzgârı, Jennifer Lawrence ve MileyCyrus’tanRihanna’ya birçok ünlü ismi etkisi altına aldı. Modada maskülen tarzların yükselişiyle birlikte giderek yaygınlaşan kısa ve cesur saç modelleri, daha genç bir görünüm sağladığı için de tercih ediliyor.

Örgü modelleri

Topuzdan sıkı örgüye, açık saçlardaki minik örgülerden balıksırtına pek çok farklı uygulaması olan örgü bu yılın dikkat çeken saç trendlerinden biri oldu. Hem abiye hem de spor kıyafetlerle uyum sağlayan örgünün modası geçmeyecek gibi görünüyor.

Cesur ve mat dudaklar

Kırmızı ve bordo rujun modası geçmez elbette ama bu yıl özellikle mat dudaklar revaçtaydı. 2013’te kırmızı ve bordonun yanı sıra mor gibi daha alışılmadık renkte dudaklarla da karşılaştık. Koyu renk dudaklar özellikle minimal bir cilt ve göz makyajıyla birlikte kullanıldığında daha da dikkat çekici oldu.
 

2013 güzellik trendleri

www.bakimliolmak.com

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar