YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

50 Yaş Üstü Bayanlar İçin Bakım Önerileri

50 Yaş Üstü Bayanlar İçin Bakım Önerileri

50 yaşından sonra, güzel bir cilde sahip olmak gittikçe zorlaşıyor. Bundan dolayı 50 yaşından sonra cildinize daha çok özen göstermeniz gerekmektedir. Bu yaşlarda cildiniz sarkmaya ve kuru durmaya başlar. Büyük 50ye girerken cildinizdeki o güzel parlaklığı ve pürüzsüzlüğü korumak için daha çok çaba göstermeniz gerekmektedir. Vücudunuzun bolca suya ihtiyacı olacaktır, yaşlanmanın hızlanmasını sağlayan diğer zehirlere karşı da doğal besinlere ihtiyacınız vardır. Size verdiğimiz önerilerle kırışıklıkların oluşumunu geciktirebilir ve cildinizin sarkmasını önleyebilirsiniz.
 

Güneş ışınları

Vücudunuzu güneş ışınlarına karşı çok maruz bırakmayın. Bu sadece bronzlaşma sağlayacaktır, ama nazik cildinizi etkileyecektir. 50 yaşından sonra cildiniz daha nazik ve yumuşak olmaya başlar. Fazla güneşte kalmak hiç iyi değildir cildinizi yakar ve tahriş eder.
Ölü cildin dökülmesi
Cildiniz ne kadar nazik olsa da cilt dökülmesi her yaşta önemlidir. 50 yaş üstü bayanlar şeker veya tuz gibi hafif ürünler kullanarak ölü cilt tabakasından kurtulmalıdır. Bu iki madde cildiniz için faydalıdır, tüm ölü deriyi çıkarmakta yardımcı olacaktır.


Suyu Sevmek

50 yaşından sonra cildinizin parlak kalmasını sağlamanın tek yolu vücudunuza sürekli su girmesini sağlamaktır, suyu çok sevmeye başlamanız lazım. Cildinizi duru akan suyla yıkamak T-bölgenizdeki kirlerden arınmasını sağlar.Sivilceler
50 yaşından sonra sivilce oluşuyorsa cildinizde doktora başvurmanız ve tıbbi yöntemlerle tedavi etmeniz gerekmektedir. 50 yaş üstü bayanlar sivilceleri için ayrıca acı su kabağı kullanabilirler. 50 yaş üstü bayanlar bu önerilere dikkat ederlerse elde edecekleri tek şey: Gençlik!


 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar