YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Ağda Makinesi

AĞDA MAKİNESİ

Ağda makinesi nedir?

Ağda makinesi ağdayı ısıtıp, eritmek ve eriyen ağdayı aynı kıvamda tutmak için tasarlanmış elektrikli cihazlardır.
Ağda makineleri profesyonel ağda salonları, güzellik salonları, erkek berberleri ve günümüzde evde ağda işlemlerinde bayanlar tarafından kullanılır.
 

Kaç çeşit ağda makinesi vardır?

3 çeşit ağda makinesi vardır kartuş ağda makineleri, konserve ağda makineleri ve her iki sistemi bir arada barındıran kombine ağda makineleri.


1- Kartuş Ağda Makineleri: Kartuş ağda makineleri kartuş sir ağdayı ısıtmak ve ısınan kartuş ağdayı aynı kıvamda tutmak için kullanılır. Ağda salonlarında ve güzellik merkezlerinde ikili kartuş ısıtıcı ve üçlü kartuş ısıtıcı tercih edilirken ev kullanıcıları için tekli kartuş ısıtıcılar yeterli olacaktır. Tekli kartuş ısıtıcılarda da stantlı kartuş ısıtıcı ve fişli kartuş ısıtıcı modelleri mevcuttur. Ağda cihazınızın stantlı olması kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
 

kartuş ağda makinesi


2- Konserve Ağda Makineleri: Konserve ağda makineleri kartuş sir ağdayı ısıtmak ve ısınan kartuş ağdayı aynı kıvamda tutmak için kullanılır. Ağda salonlarında, güzellik merkezlerinde, erkek berberlerinde ve günümüzde bayanlar evde de kullanmaktadırlar. Konserve ağda makineleri 50 ml konserve ağda makinesi, 300 ml konserve ağda makinesi ve 800 ml konserve ağda makinesi çeşitleri vardır. En çok 800 ml konserve ağda makineleri tercih edilir.
 

konserve ağda makinesi


3- Kombine Ağda Makineleri: Kombine ağda makineleri kartuş ağda ve konserve ağdayı ısıtmak için tasarlanmıştır. Kombine ağda makinelerinde 1+1 kombine ağda makinesi, 2+1 kombine ağda makinesi ve 3+1 kombine ağda makinesi modelleri bulunmaktadır. Ağda salonları ve güzellik merkezlerinde 2+1 ve 3+1 kombine ağda makineleri tercih edilirken ev kullanımı için 1+1 kombine ağda makineleri tercih edilmektedir.
 

kombine ağda makinesi

Tüm ağda makinesi modellerini görmek için tıklayınız.

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar