YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Ağda Sonrası Kızarıklık

Ağda Sonrası Kızarıklık


Ağda sonrası cilt gözenekleri açılır ve bu sebepten dolayı cilt alerjenlere karşı korunmalıdır. Aksi takdirde hassas olan cilt, mikroplara karşı korumasız kalır. Bu nedenle ağda sonrası uygulanacak işlem de en az ağda işlemi kadar oldukça önemlidir.

Ağda sonrası ciltte meydana gelen kızarıklık ve tahrişe karşı Groomed ağda sonrası tahriş azaltıcı ve nemlendirici losyon bu konuda sizlere yardımcı olur. Bu losyon alerjen içermez, tahriş ve yanma hissini azaltır. Ağda yapılan bölgeyi nemlendirir ve mikroplara karşı korur. Üstelik kıl köklerini de beslemediği için ağda sonrasında tüylerin hızlı çıkmasını engeller.
Özellikle beyaz tenli, hassas ciltlere karşı salatalık özlü formülü ile cildi kontrol altına alır ve ferahlık hissi verir.
 
aşda sonrası kızarıklık

Sir ağda uygulaması sonrasında ciltteki kalıntıları temizlemek için ağda yağını ve cildinizdeki tahriş ve kızarıklığı gidermek içinde ağda losyonlarını kullanabilirsiniz. Böylece cildinizdeki kalıntıları temizlerken tüyleri de beslemeyen özel yapısı sayesinde cildinizi ferahlatır canlı ve parlak gözükmesini sağlarsınız. Sir ağda uygulaması sonrasında kullanabileceğiniz ağda sonrası tahriş ve kızarıklık azaltıcı losyon ile cildinizdeki tahriş kızarıklık ve yanma hissini alarak cildinizi yatıştırabilirsiniz. Özel içeriği sayesinde kıl köklerini beslemeden ve ciltte alerji oluşturmadan cildinize peeling yapabilirsiniz.
 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar