YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Ağda Yaparken Canınız Acımasın

Ağda Yaparken Canınız Acımasın

Ağda uygulamaları son derece önemli uygulamalardır. Yanlış şekilde yapıldıklarında tüylerinizin çıkmasında sorun yaratmanın yanı sıra uygulandıkları bölgelerde tahriş ve morarma dahi yaratabilirler. Bu nedenle bilinçli bir şekilde uygulama yapılması son derece önemlidir. 

Ağda bayanlar için en rahat ve en uzun süreli temizlik sağlayan formüldür. Doğru kullanımlarda bayanlara 2 hafta süren rahatlık veren bu ürünü çeşitli şekillerde uygulamanız mümkündür. İsterseniz konserve ağda isterseniz kartuş ağda uygulamalarından birini seçip sizin için en rahat olan yöntemle istenmeyen tüy sorununuzu çözmeniz mümkündür.
Bu uygulamaları yaparken dikkat etmeniz gereken şeylerin başında eğer ağda uygulaması yapacağınız yer hassas ise pudra kullanmanızdır. Bu sayede canınız çok fazla yanmaz ve cildiniz zarar görmez. İsterseniz pudralı ağda alarak da bu sorunu kökünden halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra ağda tüylerinizin çıkış yönünde sürülmeli ve tersine bir şekilde alınmalıdır. Bu işlem doğru olarak uygulanmadığında cildinizde batıklar oluşacak bu da kötü bir görüntü yanı sıra size rahatsızlık hissi verecektir.

Ağda hızlı bir şekilde tek seferde çekilmelidir. Aksi halde canınız yanar ve morluklar dahi oluşmasına neden olabilir. Doğru şekilde uygulanan ağda herkes için en iyi çözümdür. Zamanla kendinize yapacağınız ağda işlemlerinde gelişeceğiniz için sorun yaşamayacak ve kendi temizliğinizi kendiniz yapabilecek konuma geleceksinizdir. 3 hafta süren tertemiz ve ölü hücrelerinden arınmış bir cilde hangi bayan hayır diyebilir.

Ağda setleri ile artık evde sir ağda çok kolay ve acısız. Setleri incelemek için tıklayınız... 
 
Acısız Ağda
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar