YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Bikini Bölgesi Ağda

Bikini Bölgesi Ağda

Kadınların genellikle vücut temizliği ve kıl, tüy şeklinde belli olan şikayetleri için üretilen çeşitli kremler veya bantlar yoluyla vücutlarının özel bölgelerine tamamen hijyenik olarak uyguladıkları ve çok zahmetli ve dayanıklılık gerektiren bir uygulama olan ağda işlemi vücudun her yerine aynı şekilde uygulanması ile bilinen bir uygulamadır. Özellikle bikini merakı olan bayanların yaptığı kıl temizliği için kullanılan bikini ağdası diğer normal ağdalardan farklı değildir. Aslında vücudun her yerinde kullanılabilen bu ağdalar son zamanlardaki çeşitliliği sayesinde bayanlara yardımcı olmaktadır.
bikini bolgesi agda

Özellikle günümüzde bayanların ilk tercihi olan sir ağdalar devamlı kullanılmakta ve diğer şekerli ağdalar gibi kıvam sorunu yaşanmıyor ve daha temiz ve parlak görünüyor. Diğer şekerli ağdalar özellikle sıcak günlerde kıvamı tutturamasanız çok can yakabiliyor. Ama sonradan çıkan bu sir ağdalarda bu sorun ortadan kaldırılmıştır. Bikini bölgesinde uygulanacak çok çeşitli temizlik yöntemleri bulunuyor. En eski metot olarak bilinen jiletle temizliği hala tercih edenlerin ağdaya geçişleri ilk seansta çok canınızı yakmaktadır. Çünkü jilet kıl köklerini kalınlaştırarak büyümelerine izin verdiği için bunların kökten alınmasında çok can yakabiliyor. Yani jilet aslında şekil olarak temizlik sağlıyor fakat uzun süre sonra yeniden kuvvetli bir şekilde tekrar gelen kılların görünmesiyle canınız biraz sıkılabiliyor. Bunun için kesin çözüm bu kılların tamamen kökleriyle birlikte çıkarılması için ağda yaptırmaktır. 

Bikini bölgesinde ilk ağda kullanımından önce krem denemek isteyenler biliyordur ama biz yine de hatırlatmakta fayda olduğu kanaatindeyiz. Herkesin bildiği ve kadınların çoğunun kullandığı elma krem bulunmaktadır. Bu krem uygulanacak bölgeye derinin üzerine uygulanır ve o bölge kısmen uyuşturulmuş olur. Böylelikle ağda işlemi acısız başlamış ve bitime kadar etkisini görmüş olursunuz. Yalnız ağda işlemine başlamadan yaklaşık 1-1,5 saat öncesinde sürülmeli ve tam uyuşma olmadan da başlamamalısınız. Yalnız her bedende aynı uyuşma etkisi görülmeyebilir.

Günümüzde kadınların genel ihtiyacı olduğu için tıp dünyasında üretilen bu bölgelerdeki yetişen kılların kökleri ve derisini rahatlatarak işlem gören losyonlarda bulunuyor. Bikini bölgesindeki ağda işlemine başlamadan önce kullanılan cildimizi soğutma etkisine sahip losyonlarda nadiren kullanılmaktadır. Soğutma etkisiyle birlikte acısız ve hissedilen ağda sıkıntısını ortadan kaldıran losyonlar ve kremler çok sayıda piyasada çıkarılmış ve insanların kolaylıkla ağda yaptırması ve özellikle yaz aylarındaki sıkıntılarının ortadan kaldırılması hedeflenmiştir. 
Özellikle yaz aylarında terlemenin fazla olduğu bikini bölgesi için ağda öncesi talk pudrası kullanabilirsiniz. Bu sayede ağda tüyleri daha rahat alacak ve canınız acımayacaktır.
 

Bikini bölgesi için hangi sir ağdayı tercih etmeliyim?

Bikini bölgesi için özel pudralı sir ağdalar tercih edilmelidir. Bikini bölgesinde konserve ya da kalıp sir ağdalar kullanılmaktadır. Konserve ya da kalıp ağda tercihinizi titanyum pudralı ağda olarak yapabilirsiniz. Titanyum pudalı ağdalar bikini bölgesi için özel ağdalardır.

Bikini bölgesi için Depilisima Cezve Sir Ağda Seti bikini bölgesi için tam profesyonel bir ağda setidir.
 
bikini bölgesi ağda seti
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar