YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Bikini Bölgesi İçin Ağda

Bikini Bölgesi İçin Ağda

Bayanlar için büyük dert olan istenmeyen tüyler yaz aylarının gelmesi ile beraber büyük bir dert olmaya devam ediyor. Kışın daha kamufle edilebilir olan ve hemen alınması şart olmayan tüyleriniz kış geldiğinde giydiğiniz rahat kıyafetler nedeniyle daha büyük sorun. Özellikle yaz aylarında denize girmeyi seven bayanlar daha dikkatli davranmak zorundalar. Özellikle bikini bölgesi ve çevresine uygulanan istenmeyen tüylerden arındırma yöntemleri hayati önem taşımakta.

Bikini bölgesi ve çevresi çok hassas olduğu için bu dönemde tüylerinizi alırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Eskiden oldukça uğraştıran el ağdaları sıcaktan yapış yapış olurken size sunacağımız yöntemler sayesinde artık tahriş olma korkusu yaşamadan ve saatlerce ağda ile uğraşmadan temizlenmeniz mümkün.

Bikini bölgesi ağdası uygulamasını kolaylaştıran adımlar;
* Pudralı ağda kullanmak ( bu sayede morarmalardan korunabilirsiniz).
* Sir ağda yöntemlerinden yararlanmak.
* Ağdanın tam anlamıyla ısındığına emin olmak ( sir ağda ısıtıcı makinelerinden yararlanmak işinizi daha kolay bir hale getirecektir ) .
* Ufak parçalar halinde uygulama yapmak.
* Kılların çıkış yönünde ağdayı sürmek, tersi yönünde çekmek.
* Ağda bezini tamamen yapıştırmak ve cildi iyi gerdirmek.
* Bölgeyi 3 saat kadar yıkamamak.
* Ağda yağı ile bölgeyi temizlemek (mendiller ya da direk olarak satılan kutu yağlardan yararlanılabilir).
* Ağda öncesi acıyı azaltan jeller tercih edilebilir. Örnek Depileve ağda acısı azaltan jel gibi.

Bu adımları uyguladığınız takdirde ağda yapmak sizin için hem daha acısız olacaktır hem de hassas bölgelerinizde morarmalar kanlı görünümler olmayacaktır. Plajda bikini giydiğiniz sırada bikini çevrenizdeki morarmış görüntüler nedeniyle rahat hareket edememeye son vermeniz için 9 küçük adıma dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Aynı uygulamaları koltuk altı bölgenizde uyguladığınız takdirde de başarılı sonuçlar almanız mümkündür. Vücudunuzda hassas bölgeleriniz için pudralı ağda kullanmanız daha verimli sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar