YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Bronzlaşırken Yaşlanmayın!

Bronzlaşırken Yaşlanmayın!

Yazın birçok kadının, özellikle de beyaz tenli kadınların akıllarına gelen ilk şey bronzlaşmak olur.  Ancak açık tenli kadınlar koyu renk olan pigmentleri az olduğundan dolayı güneşlenerek bronzlaşmaları çok zor olur. Başlangıçta kıpkırmızı olan daha sonra kararan ama bu kararma bir türlü bronzluk derecesine gelmez. Tabii haddinden fazla yaptığımızda kötü sonuçlar elde edebiliriz.

Tatile gittiğimizde çoğumuzun “Ne kadar bronzlaşırsam o kadar iyi” deyip bütün gün güneşin altında şezlongda güneşlendiğimizi kendimden biliyorum. Fakat atladığımız bir nokta var ki her şeyin çoğu zarar. Nasıl mı? Buyurun:

-Erken yaşlanmamıza sebep olur.

-Kalıcı hasarlar verebilir.

-Deri kanserine sebebiyet verebilir.

Bu yüzden lütfen dikkat edelim…

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte deniz sezonu da açıldı demek oluyor.  Ancak direkt cildinize temas eden ışınların sizi olumsuz etkilediğini unutmayın. Fazla ışınların sizin kötü görünümünüze de sebep olabilir. Nasıl mı? Kahverengimsi lekelenmeler…
 

Doğal Bronzlaşmak

Cildinizi fazla güneşten koruyun!

Güneş ışınlarının tehlikelerinden biri de cilt kanserine zemin oluşturduğudur. Hemen, hemen herkes tarafından biliniyordur. Bu sebepten dolayı güneşe öğleden sonra çıkılmalıdır.

Yavaş, yavaş bronzlaşın!

Bir hafta da bronz olma düşüncesi bir yana bırakılıp her gün azar, azar bronz olma yolunda ilerlemeliyiz. Özellikle yıllık tatile çıkanlar kişilerde çok sık görülen bir hatadır cilde aşırı derece de yüklenilir, zarar verir ve bronzlaşmadan ziyade kızarma, soyulma gibi olaylara neden olur.

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar