YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Cımbız Kullanımı

Cımbız Kullanırken Dikkat

İstenmeyen tüylerden kurtulma aracı olmanın yanı sıra aynı zamanda da bir şekillendirici görevi görmektedir. Genel olarak kaş çevresi için kullanılan bu ürünler son derece hoş bir şekilde işlem yapmaktadırlar. Kullanabildiğiniz takdirde harikalar yaratmanız an meselesidir.

Kaşınız için daha sık kullanacağınız bu aracın işlevi bir maşa tarzında olan iki demir çubuğun arasında olan 1 cm kadar genişliğe tüyleri sıkıştırması ve almasıdır. Son derece kolay bir yöntem olmasına rağmen zaman zaman cımbızla ilgili önemli detayların atlandığı gözlemlenmektedir.

Cımbızla kaşlarınızı düzeltirken kaşlarınızın çevresini toplama işlemi bittikten sonra şekillendirme aşamasına geçtiğinizde son derece dikkati hareket etmeniz gerekmektedir. Yoksa fazla aldığınız her tel kaşınızın incelmesine ya da şeklinin bozulmasına kaşınızda boşluklar açılmasına neden olacaktır.

Bu işleme dikkat ettikten sonra kıllarınızı çok fazla kökten tutmamanız önerilmektedir. Aksi halde etinize fazla yaklaştığınızı fark etmeyerek canınızı yakabilirsiniz. 

İki parmağınızın arasında kalem gibi tuttuğunuz cımbızı kullanırken kesinlikle ve kesinlikle boşta kalan elinizde cımbızı yaklaştırdığınız alanı gerdirmeli ve etinizi cımbıza sıkıştırma ihtimalini ortadan kaldırmalısınızdır.
 
cımbız kullanımı
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar