YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Doğal Sabunlar Ve Özellikleri

Doğal Sabunlar ve Özellikleri

Doğada bulunan çeşitli bitkiler ile hazırlanan doğal sabunlar cildimiz için çok faydalıdır.  Doğal sabun satın alırken bu özelliklere dikkat ederek seçiminizi yapabilirsiniz. Doğal sabun çeşitleri oldukça fazladır biz bu yazımızda sadece birkaç doğal sabuna yer verdik.
dogal-sabunlar
 

Kil Özlü Sabun
İçerdiği tanecikler sayesinde cilt bakımında çok amaçlı bir sabundur. Derinlemesine bir temizle sabunudur. Ciltteki kiri derinliklerinden çıkarır. Cildinize hem sağlıklı bir görüntü yayar hem de besler. Bu sabunumuz siyah noktaların giderilmesinde çok etkilidir.

Zeytinyağlı Sabun
Zeytinyağının içindeki tüm faydaları hemen hemen hepimiz biliriz. İçerdiği mineraller sayesinde bu zeytinyağlı sabunumuz çok eski çağlardan bu yana özellikle biz kadınlar saçımız ve cildimize kullanmamız gereken bir bakımdır. Üstelik doğal bir çözümdür. Kendine özgü hafif ve ferahlatıcı kokusu olan sabunumuz aynı zaman da yüksek dozda E vitamini içermektedir. Saçlarınıza doğal yumuşaklık verir ve elektriklenmesini önler ve dahası da var. İçeriği sayesinde saç köklerini besler ve dökülmesini önler ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar.

Lavanta Sabunu
Lavantanın o büyüleyici hoş kokusunu daha önce hiç denediniz mi? Denemediyseniz o eşsiz rahatlatıcı kokuyu tavsiye ediyoruz. Cilde tazelik vermesi, canlı göstermesi, uyarıcı etkisi gibi birçok güzelliği vardır. Ayrıca düzenli kullanımda sivilceleri azaltır.

Gül Yaprağı Sabunu
Bilindiği üzere makyaj temizlenmede birebir üründür. Hassas ciltler için kullanılabilir. Etkili temizliği sayesinde bakterilerden arındırır.

Papatya Özlü Sabun
Saç dökülmesine karşı bir sabunumuz daha.. Papatyanın çiçeklerindeki yağdan üretilir. Düzenli kullandığınızda olumlu değişimler alırsınız. Örneğin: Güzelleştirir, cildin parlaklığını geri kazandırır ve saçları güçlendirir.

Tarçın Özlü Sabun
Banyonuzu tamamen bir keyfe dönüştürmeye ne dersiniz? İçerisindeki tarçın özleri sayesinde SPA etkisi veren bu sabunumuz gün boyu yaşadığınız sıkıntıları unutturur ve size çok güzel bir rahatlama terapisi yaşatır. Bu sabun cildinizi pamuksu dokuya kavuşturur ve istenmeyen cilt rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur.

Damla Sakızı Özlü Sabun
Gergin canlı genç görünen ciltler hepimizin dikkatini çekmiyor mu? Sizin de yüzünüz yorgun ve sarkık duruyor iste bu sabunu “ düzenli” kullanarak genç ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yasemin Yağlı Sabun
Çok değerli olan yasemin yağımızı sizler için sabunla buluşturduk. Stresli bir işte çalışıyorsanız ve başınız sürekli ağrıyor ise başınızın alın kısmına masaj yaparak uyguladığınızda sinir sisteminizin rahatlamasını sağlar. Normal ciltler için idealdir.

Çay Ağacı Sabunu
Cildinizdeki lekeler ve yağlanmalar çoğalmadan bunun önüne geçebilirsiniz. Gözeneklerin sıkılaşmasına ve ferahlamasına yardımcı olur.

Defne Yaprağı Sabunu
İçeriğindeki defne parçacıkları sayesinde cildin ferahlamasına ve yatışmasına yardımcı olur. Saç üzerinde kepek oluşumunu önler.

Nar Sabunu
Tam bir B1 ve B2 deposudur. Bu nedenle de antioksidan ve anti-aging özelliği olmakla birlikte kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.
Bıttım Sabunu: Saç köklerini beslemekle birlikte, kepeği ve yağlanmayı önlemekle kalmaz kuru saçları da nemlendirir. Saç diplerindeki yara ve tahrişler için tamamen doğal bir tedavi özelliği vardır.

Argan Yağlı Sabun
Saçlarınızı hızlı bir biçimde nemlendirmek istiyorsanız argan yağlı sabunumuzu kullanın. Argan yağlı yaşlanmayı geciktirir ve eski parlaklığına döndürür. İnanılmaz bir rahatlık hissi verir.

Çörek Otlu Sabun
Çörek otunun arındırıcı ve canlandırıcı özelliği sayesinde cildinizi nemlendirir, canlandırır ve peeling etkisi ile ölü hücreleri vücuttan atar.

 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar