YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

En İyi Saç Boyası

En İyi Saç Boyası

En iyi saç boyası içeriği en zararsız olan ve saçları boyarken besleyen saç boyasıdır. Ten renginiz saçınızı hangi renge boyayacağınızda büyük bir belirleyici unsur oluşturur. Açık tenli bayanlarda genel olarak geniş bir renk kataloğu mevcutken koyu ve bronz tenli bayanlar için en iyi saç rengi boyası gene koyu ve kahve tonlarında olanlardır.

Ayrıca iyi bir saç boyası içeriğinde kimyasal içeriği en az barındıran, bitki özlü olan ve saça en az zarar veren saç boyalarıdır. 
Loreal inoa saç boyası, Loreal majirel saç boyası, Schwarzkopf igora saç boyası profesyonel kuaförlerin en çok tercih ettiği saç boyalarıdır. Profesyonel saç boyalarını Bakımlı Olmak' ta bulabilirsiniz.
 
en iyi sac boyasi
 
Çoğu saç boyasının içinde bulunan amonyak ve zararlı birçok madde kaliteli saç boyalarının içerisinde bulunmaz. İnoa saç boyasının içinde ise zararlı maddeler olmadığı gibi saçın sağlıklı yapısını korumak için hacim, dolgunluk, parlaklık gibi özellikleri de saça kazandırır. Bu sayede saçlara gereken nemi ve sağlayarak boyanmış saçların canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. İnoa saç boyasının özel içeriği sayesinde saçların kabarmasının ve elektriklenmesinin önüne geçer, saçların her zamankinden daha canlı gözükmesini sağlar. 

Profesyonel kuaför salonlarında da memnuniyetle kullanılan İnoa saç boyası saçlara istenilen rengi kazandırmakla kalmaz boyadığınız saçlarınıza inanılmaz parlaklık ve canlılık kazandırıyor. İçeriğindeki doğal maddeler sayesinde saçlardaki elektriklenme ve kabarmayı yatıştırıyor. Kuru ve mat saçlara parlaklık ve canlılık kazandırmanızı sağlıyor. 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar