YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Erkelerde Sir Ağda Yapabilir Mi?

Erkelerde Sir Ağda Yapabilir Mi?


Gelişen zamanla beraber artık insanların bakımlı olması kendilerinde sevmedikleri özelliklerin giderilmesi olarak da ele alınabilmektedir. Erkek kadın fark etmeksizin vücutlarında değişim yapan insanlar daha iyi ve daha güvenliErkeklerde sir ağda hissetmektedirler. Bakım kadının gerekliliği olduğu gibi zaman içerisinde erkek içinde vazgeçilmez bir hal almıştır. Bu durum sir ağda içinde geçerlidir. Tüy sorunu erkekler içinde son derece can sıkıcı bir hal almıştır. Bu nedenle erkekler içinde kurulan bakım merkezlerinde sir ağda uygulamaları yapılmaktadır. Erkekler genelde yaz döneminde üst bölgelerindeki kıllardan rahatsızlık duymakta ve bunun giderilmesi için sir ağda yöntemine başvurmaktadırlar.

Omuz ve sırt bölgesinin yanı sır göğüs bölgesindeki kılları da aldırmayı çoğu zaman tercih eden erkeklerde tüy sorunundan kurtulmayı sevmektedirler. Genel olarak kartuş sir ağda kullanımına elverişli olan bu bölgelerde erkeklerde uygulamayı kolaylıkla evde yapabilirler. Sırt bölgesi dışında birinden yardım alınma ihtiyacı olmayan bu durum erkekler içinde uzun soluklu bir temizlik anlamındadır.

Ancak bu durumlar dışında erkeklerin bakım merkezlerinde ya da evde dikkatli olması gereken durumlar vardır. Burun ve kulak kılları hiçbir şekilde ağda ile alınmamalıdır. Ağda son derece kökten tüyleri almaktadır. Bu durum da oldukça dikkatli olunması gerektiğinin göstergesidir. Bu bölgelerde ağda ile tüy alımı yaparsanız gözenekler kılların daha köklü olduğu bu bölgelerde daha fazla açılacak ve bakteri oluşumuna elverişli bir hale gelirken hassas olan sinirlere de zarar verebilecektir.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar