YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Evde Ağda Nasıl Yapılır?

Evde Sir Ağda

Ağda yaptırmayı mantıklı buluyor ancak sürekli olarak bir bakım merkezine gidemiyor musunuz? Ağdanın evinizde uygulanması sırasında verdiği yapış yapış duygudan rahatsız mısınız? O halde yapmanız gereken sir ağda yöntemi ile tanışmak ve bütün telaşlarınızı bir kenara bırakarak kısa bir sürede verimli bir bakım olan sir ağda ile vücudunuza iyilik yapmaktır. Sir ağda yöntemi son yıllarda oldukça benimsenmiş ve büyük bakım merkezlerinin en fazla işleyen tüyden arınma servislerinde aktif olarak kullanılan malzemelerdendir. Uygulaması pratik hızlı olan aynı zamanda da kişinin yapış yapış duygusuna kapılmasına engel olan sir ağda yöntemini sizde evinizde deneyebilirsiniz.

Sir ağda kolay uygulaması olan ve bayanların kendi kendilerine de yapabilecekleri bir yöntemdir. Eğer bakım merkezlerine gidemiyor utanıyor ve kendinizle bireysel olarak ilgilenmek istiyorsanız sir ağda setleri evinizdeki istenmeyen tüylerin çözümü olacaktır.
Evde sir ağda

Küçük yer kaplayan fakat kadınların güzelliğinde hayati önem taşıyan sir ağda setlerinde kartuşlar kartuşların içerisinde de ağda sıvısı yer almaktadır. Katı halde olan bu sıvı ısınan makine ile birlikte eriyecek bu sayede de kolay bir şekilde ile sürülebilecektir. Sorunlu bölge üzerine sürdüğünüz ağda üzerine yapıştırılan ağda bezinin ardından tek seferde çekilmesi ile birlikte tüylerden arındırılacaktır. Ve size tertemiz 3 hafta temizliğini koruyacak bir cilt bırakacaktır. Sonrasında tüyleriniz daha az ve zayıf çıkacaktır. Yapılan araştırmalar sonrasında uzun süreli sir ağda kullanımı tüylenmeyi azalttığı kanıtlanmıştır.

Bacak, kol, koltuk altı gibi geniş bölgeler için kartuş sir ağda setlerini tercih ediniz
Bikini bölgesi yüz bölgesi için kalıp ya da konserve ağda setleri tercih edilmeli.

Sir ağda setlerimizi incelemek için tıklayınız!!!
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar