YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Evde Saç Nasıl Boyanır

Evde Saç Nasıl Boyanır?

Bakimliolmak.com üzerinden zevkinize uygun renk ve markadaki saç boyalarından birini seçerek evde saç boyama işlemine başlayabilirsiniz.

Evde saç boyama işlemi yapmadan bir kaç gün önce saça E vitamini B vitamini takviyesi yapmalısınız. Bitkisel içerikli yağların içinde bulunan bu vitaminler saçın boyama  işleminde en az zarar görmesini sağlar.
Saç boyasında yer alan kullanım talimatlarından hareketle boyamaya başlamadan önce boyanın bulaşabileceği alanlara (kulak arkası, ense, alın) vazelin sürün. Saçı bir eldiven yardımı ile boyayın ve boyayı tüm saça eşit miktarda yayın. Kullanma talimatındaki bekleme süresini aşmayın ve saçı ılık suyla iyice yıkayın. Boyalı saçlarınızı geniş bir tarak yardımı ile tarayın. Saç boyası deyip geçmeyin kalitesiz ucuz saç boyaları içindeki kimyasallar kansere yapıcı özellikler taşımaktadır.
 

evde sac nasıl boyanır
 
Aslında saç boyaları ikiye ayrılıyor. Profesyonel saç boyaları ve market saç boyaları. Örnek olarak en bilindik saç boya markası olan Loreal grubunun Profesyonel saç boyaları İnoa boya ve majirel boya’dır. İnoa boya ve majirel boya kuaförlerde uygulanır marketlerde satılmaz oldukça kalitelidir. Market grubunda ise loreal Paris boyaları satılır. İnoa ve majirel boya kadr profesonel boyalar değillerdir. Bakimliolmak.com sitemizde kuaförlerde kullanılan tüm profesyonel saç boyalarını bulabilirsiniz.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar