YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Eyeliner Mucizesi İle Büyülü Gözlere Sahip Olmak

EYELINER MUCİZESİ İLE BÜYÜLÜ GÖZLERE SAHİP OLMAK

Seçim Yaparken Kafanız Karışmasın

Biz kadınlar seçim yapmakta zorlanan varlıklarız. Söz konusu kozmetik ürünü seçimi olunca işimiz daha da zorlaşıyor. Bu zorluklardan bir tanesi de eyeliner seçimi. Toz mu, kalem mi, likit (dipliner) mi yoksa jel (krem) eyeliner mı derken aklımız iyice karışıyor. Aslında seçim yapmak çok kolay; sadece nasıl bir görüntü istediğinize karar vermeniz yeterli.
Kalem eyerlilerın tutuşu her ne kadar kolay olsa da sürmesi bir o kadar zordur. Üstelik pek kalıcı bir yöntem olmadığı için nadiren tercih edilir. Ancak bu tarz eyelinerlar çok fazla renk seçeneğine sahiptirler ve sizi temin ederim ki, bu sezon renkli görünümler çok moda.
Abartılı, kalın bir görüntü yerine doğal ve ince çizgilerden hoşlananlardansanız likit eyeliner tam size göre. Ayrıca ince uçlu fırçası sayesinde alt kirpik diplerinize de rahatlıkla düzgün çizgiler uygulayarak mükemmel bakışlara sahip olabilirsiniz.  

Eğer “Eyelinerımın renk tonunu ve koyuluğunu kendim belirlemek isterim” diyenlerdenseniz, seçiminizi toz eyelinerdan yana kullanmanızı öneririm. Uygulamasını far fırçası ile yapacağınız için kalın çizgilere sahip olacaksınız.
Jel eyeliner kalıcı bir görüntü için en ideali. Özel fırçası yardımıyla kolaylıkla elde edeceğiniz kalın ve keskin çizgiler gözlerinizi ön plana çıkaracaktır.

UYGULAMA NASIL OLMALI?
Seçiminiz her ne olursa olsun, eyelinerınızı kirpik diplerinize uygulamanız çok önemli. Aksi takdirde hoş olmayan bir görüntüyle karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bu kısmı tamamladıktan sonra, geriye kuyruğu yapmak kalıyor. İşin püf noktası; eyelinerı gözleriniz açıkken sürmekte. Bu şekilde simetrik bir görüntüye daha kolay ulaşacaksınız. Son olarak, alt ve üst kirpik diplerine sürdüğünüz çizgi ile kuyruğu birleştirmeniz gerekiyor. Ardından küçük rötuşlarınızı yapın ve işte bitti.
Küçük bir sır; uygulama öncesinde pudra sürmeniz eyelinerınızın kalıcılığını arttırır. Bununla birlikte göz çevrenize bulaşmış, çirkin görüntüyle karşı karşıya kalmak zorunda olmazsınız.
 

eyeliner-nasil-cekilir
 

www.bakimliolmak.com

 

Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar