YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Gece Kremi

Gece Kremi Kullanın Kırışıklıklara Veda Edin

Cildiniz zaman içinde yıpranır ve bu durum cilt tipi ile son derece alakalıdır. Bebeklerin ilk zamanki teninin nedeni vücutlarındaki yağ oranıdır. Ve bu ya cilde tam anlamıyla iyi gelmektedir. Ancak büyüdükçe cildinizdeki bu yararlı yap oranı azalacaktır. Cildinizi besleyen bu yap kayboldukça çöküntü başlayacak ve sonuçta kırışıklıklar meydana gelecektir.
İşte bunları önlemek için 50 yaş için gençliğinizi geri verecek olan kremler tasarlandı. Düzenli bir şekilde bakım yaparak koruduğunuz teninizi artık gece kremleri ile daha aktif korumanız mümkün. Gece kremlerinin etkisi oldukça barizdir. Cilde parlaklık verirler ve yenilenmiş bir his ile cildinizin gençleşmesine yardımcı olurlar. Aynı zamanda ilerleyen yaşlarda oluşan sarkmaları sıkılaştırarak kırışık görünümünü de azaltmaktadır.

Bunu nasıl yapıyor derseniz gece kremi hem biyolojik etkileri hem de ilaç etkilerini kullanmaktadır. Bu kremin amacı gece onarımda olan vücuda destek sağlamak bu şekilde daha fazla etkili bir hale gelen bakımı sunmaktır. Aynı zamanda bu kremler içerik olarak son derece güçlüdürler ve cildinizin olabildiğince derinine inerek onarıcı etkiyi tetiklerler. Bu sayede cildinizde kırışıklıklar giderek azalır.

Sabahları nemlenmiş ve beslenmiş bunun yanı sıra arınmış ve yaşlılık izlerinden kurtulmaya başlamış bir cilt ile uyanmak için geceleri bu ürünleri cildinizi temizledikten sonra yüz ve dekolte kısmınıza sürmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede genç bir cilde kavuşacaksınız.

Gece kremi ürünlerimizi incelemek için tıklayınız...
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar