YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Hamileler Ağda Yapabilir Mi?

Hamileler Ağda Yapabilir mi?


Son derece zor olmanın yanı sıra birde aranıza katılacak olan ailenin yeni ferdini beklediğiniz hamilelik dönemi birçok sıkıntılı durumla karşılaşmanıza rağmen aslında keyifli bir dönemdir. Hayatınızda çok fazla deneyHamile Ağdaimleyemeyeceğiniz bu dönemde ki sorunlarınızdan biri de tüy problemi olacaktır. Anne adayları bu dönemde birçok işini tek başına halledemediği için kişisel temizlik bakımlarını bir merkezde yaptırırlar. Ya da pratik uygulamalar seçerek evlerinde bu işlemi sir ağda setleri ile gerçekleştirirler. Anne adaylarının bu dönemde bebekleri konusunda son derece hassas oldukları bilinmektedir. Ve kafalarında ağda bir zarar verir mi? Düşüncesi oluşmaktadır.

Ağda bayanlar için büyük bir rahatlık ve temizlik duygusunu beraberinde getirdiği için anne adayları içinde bir sorun teşkil etmemektedir. 

Bunun dışında bir sorun yoksa hamile olan bayanlarda ağda kullanımı için tavsiye edilmeyen bölgeler vardır. Bunlar karın bölgesi ve kasık bölgesidir. Bu dönemde annenin kasıkları ve karnı direk bebek iletişimi ve hassasiyet bakımından duyarlı alandır.

Annenin bebeğini düşünerek bu bölgelere uygulama yapmaması gerekmektedir. Ancak bunun dışındaki bölgelere alerjik bir durum ya da kan dolaşımı sorunu yoksa uygulama rahatlıkla yapılabilmekte ve yine başarılı sonuçlara varılmaktadır.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar