YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Hangi Bölgede Hangi Ağdayı Kullanabilirim

Hangi Bölgede Hangi Ağdayı Kullanabilirim


Ağda kullanmak kolay bir işlemdir. Tek yapmanız gereken uygulayacağınız bölgede bulunan cilt yapısını iyi bir Hangi bölgede hangi ağdaşekilde tahlil etmektir. Eğer hassas ve detaylı bir ağda işlemi yapacaksanız pudralı ve spatula uygulamasına elverişli olan konserve ağda ya da kalıp ağda kullanabilirsiniz.Pudralı ağda sayesinde bu bölgede tahriş engellenecektir.  Özellikle en hassas bölge olan bikini bölgesi için titanyum pudralı kalıp ağda ya da titanyum pudralı konserve ağda tercih edilmelidir.


Eğer kollarınıza sırtınıza veya bacaklarınıza bir uygulama yapacaksanız kartuş ağdalar daha kullanışlı olacaktır. Hızlı bir şekilde işlemi bitirebileceğiniz bu bölgelerde pudra ya da pudralı bir ağda kullanmanıza gerek görülmemektedir.


Diğer bölgelere göre daha sert bir yapıya sahip olan bu bölgelere de yine de benim cildim hassas diyenler pudralı ağdaları tercih edebilirler.Pudralı ağdaların avantajı: Tahriş yapmaz, cildi hassas alerjik bir yapıya sahip olan kişiler için idealdir.


Pudralı ağdaların dezavantajı: Naturel, azülen pudrasız ağdalar kadar çekiş gücü yüksek değildir. Bu yüzden inatçı tüyleri almayabilir.
Size en uygun ağda setlerini incelemek için tıklayınız.
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar