YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

İstenmeyen Tüyler

İstenmeyen Tüyler

Her bayanın kâbusudur istenmeyen tüyler. Havalar ısınıyor etek mevsimi açıldı. Mayo bikini sezonu da yaklaşıyor. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın zamanı geldi de geçiyor. Kış aylarında istenmeyen tüyleri biraz önemsemesek de yaz aylarında bu mümkün değildir. İstenemeyen tüylerden kurtulmanın birçok yolu olsa da sir ağda bu yöntemlerden en çok tercih edilenlerden birisidir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için günümüzde lazer epilasyon düşünülse de her cilt yapısı ve her bayanda olumlu sonuçlar veremeye biliyor.

Bütün bayanların kendine has güzellik ve bakım sırları vardır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan sir ağdalar da bunlardan bir tanesidir. Bu şekilde pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullanılan sir ağdalar ile pratik ve zamandan tasarruf sağlayarak sir ağda uygulaması yapabilirsiniz. İstenmeyen tüyler için kullanabileceğiniz sir ağdaların düzenli kullanımında kıl köklerini zayıflatarak kılların daha az ve seyrek çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu sir ağdalar kıl köklerini beslemez ve hijyenik ve bir kullanım sağlayabilirsiniz.  

Sir ağda uygulaması epilasyon yöntemleri arasında en sağlıklı ve pratik yöntemlerdendir. Diğer yöntemler kıl köklerini her uygulama sonrası güç katarken sir ağda uygulamaları kıl köklerinin azalmasını ve yok olmasını sağlar. Sir ağdalar şeker içermediğinden kıl kökleri beslemez ve tüy sorununun ortadan kalkmasına yardımcı olur.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en sağlıklı ve pratik yöntemlerinden olan sir ağdaların kartuş, konserve ve kalıp olarak üç çeşidi vardır. Kartuş sir ağdalar daha çok kol, koltuk altı ve bacak gibi geniş bölgeler için profesyonel kuaför salonları ve evde bireysel kullanım için sıklıkla tercih edilen ağda çeşididir. Konserve ağdalar ise daha çok yüz ve bikini bölgesi için tercih edilirken tercihe göre istediğiniz bölgeye uygulama yapabilirsiniz. Kalıp sir ağdaların kullanımı ise konserve sir ağdalar gibidir. Tek farkı ise kalıp sir ağdaların sürüldükten sonra hemen donması ve elle çekilebilir olmasıdır. 
 
istenmeyen-tuyler

Sir ağda düzenli kullanımda tüyleri inceltmesi ve daha geç çıkmasını sağladığı için tercih sebebidir.
Ağda salonları ve güzellik merkezlerinde sir ağda yaptırabileceğiniz gibi evde kendinizde sir ağda yapabilirsiniz.
 

Evde Sir Ağda Nasıl Yapılır?

Evde sir ağda yapmak hem daha hijyenik hem de daha ekonomiktir. Günümüzde evde sir ağda yapmak çok kolay. Evde kullanabileceğiniz sir ağda setleri ile evde kendiniz istenemeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Bacak, kol, koltukaltı bölgelerindeki istenmeyen tüyleriniz için kartuş ağda setleri tercih edebilirsiniz. Bikini bölgesi ve yüz bölgesindeki istenmeyen tüyleriniz için konserve ya da kalıp ağda setleri daha uygun olacaktır.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar