YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Kadın Neden Bakımlı Olur

Kadın Neden Bakımlı Olur

Yüzyıllardır her medeniyette güzelliğin simgesi olan kadınlar kimi zaman tanrılaştırılmış kimi zaman bir melek figürüBakımlı Kadın içerisinde yer almıştır. Kadınlar güzelliğin sembolüdür çünkü erkek güce önem verir iken ilk çağlarda dahi kadınlar çeşitli araçlarla kendilerine takı yapmayı tercih etmişlerdir. Her araştırmada parfüm şişeleri taraklar bulunmuş ve tokalar bunları izlemiştir. Kadınlar güzel olmak ve tanrı tarafından verilen güzelliği gözler önüne sermek için vardır.

Bir kadının daha güzel olması mümkündür. Bakım bir kadında olanın daha fazla ortaya çıkması yani onun daha dişi bir hal alması anlamını taşımaktadır. Bir makyajın kadını değiştirmesi anlık manalar taşırken bakım daha uzun soluklu bir süreçtir yani bakım kadının kendine değer vermesi özel hissetmesidir. Başkalarına iyi gelmek için önce kendine iyi gelmek terimi budur aslında. Kadın güzelse ve bakımlıysa etrafındaki insanların yüzünde hayranlık uyandıran bir tebessüm uyandırması da mümkündür.

Bir kadının bakım yapmasının nedeni kendi olmalıdır. Yaşlılığa meydan okumak yıllar sonra da fotoğraflarınızdan çokta farklı görünmemek isteyen ve ileride genç görünen bir anneanne babaanne olmayı hayal eden her kadın bakımını ihmal etmemektedir. Bakım her zaman uçuk fiyatlar taşıyan bakım merkezleri anlamını taşımazken kadının kendini önemsemesi asla yadırganmamalıdır.

Kendini önemseyen kadın bakımlıdır bakımlı kadın daha dişi daha güzel ve daha alımlıdır. Bu kadının hem kendi özgüvenine iyi gelecek hem de toplumda daha fazla dikkat çekmesini sağlayacak en temel kuraldır.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar