YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Keratin Nedir?

Keratin Nedir?

Keratin saç, tırnak ve diş minelerinde bulunan çok güçlü bir proteindir.
Saçlarınız boyalardan, açıcılardan ve birçok kozmetik üründen dolayı çok güçsüzleşir. Bakımsız bir görünüme kavuşur. Saçlarınızın bakımlı, hacimli, dolgun ve parlak bir görünüme kavuşması için keratin takviyesine ihtiyacı vardır.

Keratinin diğer bir özelliği de kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olanlar saçlarını kalıcı fönlü olarak kullanabilirler. Sizi her gün fön ve düzleştirici derdinden kurtarır.
 

 
Keratin saçların yapısında bulunması gereken bir proteindir. Fakat saçlarda doğal olarak bulunması gereken bu proteinler yapılan yanlış uygulamalar, ısılı işlemler ve kimyasal ürünlerin sıklıkla tercih edilmesi saçlardaki bu keratin miktarını azaltır. Saçlarda kırılmalar, kopmalar, matlık ve cansızlık gözlenir. Yapılan keratin takviyesi ile saçlar eski canlı ve parlak görünümüne kavuşur ve saçların onarımını sağlar ve saçlara inanılmaz bir güç katar. Bunun yanında saçların parlak gözükmesini sağlayarak saçlarınızı nemlendirir ve saçların pürüzsüz gözükmesini sağlar. 

Keratin eksikliğinden kaynaklanan saçlardaki cansız ve mat görüntü saçlarda kabarma ve elektriklenme oluşturur. Kimyasal ve boyalı işlemler nedeniyle saçların bu görüntüsünü ortadan kaldırmak amacıyla saç bakım ürünleri arasında en etkili sonuçlar almanızı sağlayan tek seçenek keratin bakımıdır. Bu keratin bakımı sayesinde saçlardaki cansız ve matlıklar ortadan kaybolur ve saçın pürüzsüz ve canlı gözükmesini sağlayabilirsiniz. 
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar