YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Kozmetik Ürünler Nasıl Saklanır?

Kozmetik Ürünler Nasıl Saklanır?

Ruj, rimel, göz kalemi, bakım kremleri güzelliğimizin neferleridir. Dudaklarımızı dolgunlaştırır, cildimizi sıkılaştırır, yüzümüze canlılık kazandırırlar.

Kozmetik Ürünler
Biz, kadınlar için değerli kozmetik ürünler doğru muhafaza edilmediği takdirdekozmetik urun nasil saklanir kullanılamaz duruma gelebilir. Yüksek fiyata aldığımız rimel kuruyabilir, renginiz beğendiğimiz rujumuz bozulabilir. Doğru yöntemlerle kozmetik ürünlerinizi saklarsanız güzellik dolabınız her an hizmetinizde olacaktır.

Rimel
Rimelinizin kurumasını önlemek, kirpiklerinizi dolgunlaştırırken bakım yapılmasını sağlamak istiyorsanız içine birkaç damla Hint yağı ilave edip karıştırın.
Rimelinizi oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz, çok sıcak ya da çok soğuk ortamda bulunmamasına dikkat edin.

Göz Kalemi
Göz kaleminin kolayca sürülebilmesi için ucunun yeteri miktarda açılmış olması gerekir. Çok yumuşak göz kalemlerini açmaya çalışırken, kalemin bir kısmı açacağın içinde kalır. İstediğiniz performansı alamazsınız.
Göz kaleminizi açmadan önce derin dondurucuda 5 dakika boyunca bekletin. Bu sayede kalemin ucu sertleşecek ve kolayca açılacaktır. Sürmek ise basit hale gelecektir. Oda sıcaklığında yumuşayan göz kaleminin sürüşüyle harika göz makyajı yapabilirsiniz.

Ruj
Makyajın son ve en önemli adımı dudaklara sürülecek rujdur. Rujunuzu oda sıcaklığında saklamalısınız. Çok sıcak ya da çok soğuk ortamlarda bulunan ruj kısa sürede bozulabilir.
Rujunuzu dudaklarınıza kolayca uygulamak ve sonuna kadar kullanmak için fırçayla sürün. Ruju fırçayla sürmek dudaklarınızda pürüzsüz görünümü sağlayacaktır.

Bakım Kremleri
Kırışık önleyici, nemlendirici, gençleştirici gibi özelliklere sahip bakım kremlerini satın alırken son kullanma tarihlerini mutlaka kontrol edin. Son kullanma tarihi yakın olan kremleri almayın.
Kreminizden beklediğiniz etkiyi alabilmek için buzdolabının alt rafında muhafaza edin. Bu sayede uzun süre kullanabilirsiniz.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar