YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Kuru Ve Çatlamış Ellere Yoğun Parafin Bakımı

Kuru Ve Çatlamış Ellere Yoğun Parafin Bakımı

Yaşadığımız soğuk kış günlerinin ardından cildimizin hava koşullarından olumsuz etkilendiği bir gerçek. Soğuk havalar nedeniyle  kuruyan, kimi zaman pul pul dökülen ellerinizin de vücudunuzun  diğer bölgeleri gibi yoğun bir bakıma ihtiyacı var. Hele ki ellerin estetik yapılmayan tek yer olduğunu düşünürsek ellerinize iyi bakmanızın gerekliliği daha da ortaya çıkıyor. El ve ayaklarınızın olumsuz koşullara ve zamana meydan okuyarak her zaman yumuşacık olmasını istiyorsanız, tercih edeceğiniz yöntemlerden birisi de parafin ile yapılan el ayak bakımları.

Güzellik merkezleri ve kuaför salonlarında giderek yaygınlaşan bu yöntemde, işin sırrı parafin öncesinde kullanılan kozmetik üründe! Parafin altına sürülen ürün, yaşlanmaya karşı etkili, nemlendirici ve besleyici maddeler içeriyorsa ve ince moleküllerden oluşmuşsa parafin ile cilt arasına hapis olarak parafinin ısısı sayesinde aktive oluyor ve cildin derinliklerine kadar işleyip hücre yenileme görevini orada yerine getirebiliyor.

Paraffin T bakım ürünleri serisinin ana ürünü “Parafin T  Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon” sayesinde parafin bakımı hiç olmadığı kadar zengin. Cilde dolgunluk veren kolajen ve elastikiyetini sağlayan elastin, yaşlanmayla cildimizde azalır. İçerdiği yoğun elastin ve kolajen sebebiyle Parafin T  Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon Krem  cildinize özellikle ellerinize kaybettiği gençliği geri kazandırıyor. Kırışıklıkları, çatlakları önlüyor, yaşa bağlı olarak  ellerde oluşan kahverengi lekeleri engelliyor. İçerdiği bitkisel ekstreler, lanolin  gibi maddeler cildi yeniliyor, nemlendiriyor, yumuşacık yapıyor.
 
 


 
Önce Depilissima  Antibakteriyal Temizleme Jeli İle temizlenen ellere Parafin T  Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon ile iyice masaj yapılarak ürün yediriliyor. 38-400 C de eriyen, peygamber çiçeği özü, E Vitamini ve ayçiçek tohumu ile zenginleştirilen yüksek kaliteli Paraffin T pembe parafine batırılan eller, naylonlanıp özel havlu  eldivenin içinde bekletiliyor. 15 dakika bekleme süresi sonunda mumdan bir eldiven gibi tek hareket ile kolayca ellerden sıyrılan parafin atılıp ellere üre, palmiye yağı, ginseng gibi maddeler içeren Paraffin T Koruyucu El Kremi sürülüyor. Bu krem ellerin uzun süre aynı güzelliğini muhafaza etmesini garantiliyor, bakımın etkisini güçlendiriyor.

İstenilen sıklıkta  yaptırılabilen parafin el bakımında,uzun süreli etkiyi  elde edebilmek için kaliteli  ürün kullanmak şart.Kuaför ve güzellik salonları ise tercihini çabuk eriyen, yumuşak ve kaliteli parafinden yana kullanıyor.Tanaçan Paraffin T ürünleri her anlamda hem hanımları hem uzmanları tatmin eden ve mükemmel bakım sağlayan tam bir ürün gamı sunuyor.

Parafin Isıtıcı Cihaz, Paraffin T  E Vitaminli Pembe Parafin, Paraffin T Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon, Paraffin T Koruyucu El Kremi, Paraffin T Ferahlatıcı Ayak Kremi, Parafin Eldiveni, Parafin Patiği, Depilissima Antibakteriyal Temizleme Jeli
Parafin ürünleri ile düzenli yapılan parafin bakımları sayesinde pek çok hanımın elleri 10 yaş gençleşiyor.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar