YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Makyaj Tüyoları

Makyaj Tüyoları

Makyaj bir kusur giderme operasyonu olarak ele alınabilir. Doğru bir şekilde uygulanılan makyaj kadının çekiciliği üzerinde oldukça etkilidir. Makyaj detaylarına dikkat edildiğinde bir kadının daha sağlıklı ve daha alımlı görünmesi mümkündür. Aynı zamanda kurtarıcı bir özelliğe de sahip olan makyaj yorucu günlerinizde size yorgun yüz haline meydan okuma imkânımakyaj tüyoları kazandırırken doğal güzelliğinizi şık bir şekilde ortaya çıkarmaya yarayacaktır.


Makyaj yaparken dikkat etmeniz gereken nereye gittiğiniz ve gittiğiniz yerde nasıl bir kıyafet giyeceğinizdir. Eğer bir gezi ise söz konusu olan makyaj yaparken dikkat etmeniz gereken abartısız olmaktır. Az renkli bir makyaj işinizi görecektir. Fakat makyajın vazgeçilmezi olan fondöten ve pudra bu konuda yine size yardımcı olacaktır. Hafif bir parlatıcı ve göze çekilen kalem ile maskara günlük makyaj için fazlasıyla yeterlidir.


Eğer söz konusu olan yer bir iş ortamıysa makyaj saç ile uyumlu olmalı ve kıyafetlerinizin ağırlığını taşırken ciddiyetinizi bozmamalıdır. Ancak yine de dişiliğin çekiciliğini ve ciddiyetini konuşturmanızı mümkün kılmalıdır. İşte bu nedenle iş yerinde yapacağınız makyajda şeftali ve pembe tonları oldukça önemlidir.

Gözünüze yoğun makyaj uygulayabileceğiniz iş yerinde yanaklarınıza süreceğiniz şeftali tonunda bir allık son derece canlı ve dişi görünmenize neden olurken kullanacağınız pembe tonlarında bir parlatıcı ya da ruj ise daha canlı olmanızı sağlayacaktır. Ve iş makyajının vazgeçilmez kurtarıcısı gözaltı kapatıcılarıdır. Haftanın yorgun mor halkalarını bu sayede geride bırakarak zinde bir görünüm elde edebilirisiniz.
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar