YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Makyaj Yaparken Pratik Bilgiler

Makyaj Yaparken Pratik Bİlgiler

Hayat kurtaracak ve sizin güzelliğinizden ödün vermemenizi sağlayacak en pratik makyaj yapmanın sırları;
Hepimizin bildiği gibi makyaj yapmadan önce kesinlikle yüzümüzü arındırmak için önceki makyaj kalıntılarından arındırmalıyız. Hemen makyaj öncesinde vasati 3-4 dk. Önce cildinize uygun nemlendirici kremi sürün. Dudak bakım kremi yahut nemlendiricisi ile dudağınızın üzerine yanında herhangi bir ölü deri var ise bunu pürüzsüzleştirmenizi tavsiye ederim. Eğer cildiniz bronz ise asla fondöten kullanılmamalıdır. En fazla renkli bir nemlendirici kullanın. 
Bronz görünmek herkesin istekleri arasında ilk sırada yer alır, bu görünümü yakalayabilmek için allık kullanmaktan kaçınıp pudra ile bu pudra ile daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Eğer renkli bir göz makyajı yaptıysanız daha fazla uçuk renklerde bir ruj, rujunuz uçuk tonlarda ise daha hafif abartıya yer vermeyen göz makyajı tercihiniz olsun.
makyaj bilgileri

Kaşlarınızla alakalı problemleri ise küllü bir kaş farı kullanımı ile çözebilirsiniz.
Maskara ilk alındığı zaman can sıkıcı boyutta akışkan olacaktır ve bu kirpiklerinizin birbirine yapışması için çok ideal! Maskarayı aldığınız gibi kapağını acık bırakacak şekilde 1-2 saat bekletirseniz eğer istediğiniz kıvamda kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Pembe yanaklar evet bunun mümkün olacağı en etken yol ise yuvarlak uçlu fırçaların teninize yaptığı basınçtan kaynaklanır. Ama belirgin yüz hatlarım olsun diye bir teoriniz var ise kesinlikle yamuk uçlu fırçalar yardımınıza koşacaktır.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar