YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Manikürün İncelikleri

Manikürün İncelikleri

Manikür el üzerinde yapılan ve tırnak bakımının yanı sıra elin nem dengesi için son derece yararlı bir işlemdir. Ve modern kadının vazgeçilmezidir denebilir. Eğer çalışan bir bayansanız baştan sona her halinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Ve eller bir iş ilişkisinin ilk adımıdır. Tokalaştığınız kişilerin ilk dikkat ettiği ve sizinle ilk etkileşimi yaşadığı anı unutmazlar. Ve manikür bu konuda önemli bir detaydır. Kadın erkek fark etmeksizin uygulaması yapılan bu durum artık kişilerin bakımlı olup olmadığı kanaatine varılmada önemli bir husus.

Manikür el sağlığı için son derece önemli bu işlem sırasında ölü derilerden arınıyor tırnağınızın yanlış ilerleyişlerine engeManikür Tırnak Bakımıl oluyorsunuz. Sağlıksız bir tırnak görünümünden kurtuluyorsunuz. Yapılan işlem kısaca anlatılmak gerekilirse odlukça basit fakat son derece etkili. Elleriniz içerisinde nemlendirici ve aroma olan ılık fakat olması gerekenden biraz daha sıcak bir su içerisinde bekletilerek tırnak kenarlarında olmaması gereken deriler yumuşatılıyor. Böylece onları temizlemek daha kolay bir hal alıyor. Ardından bu deriler usta bir aletçe temizlenerek tırnağınızın ortaya çıkması sağlanıyor.

Son olarak tırnak kenarlarınızdaki deriler deri kesme makası ile toplandıktan sonra törpülenerek sizin istediğiniz forma kavuşuyor. Yuvarlak ya da kare hatlara sahip bir tırnak istediğinizi belirttiğinizde bu bakımı size uygulayan kişi yardımcı olacaktır.

Manikür işlemi oldukça önemli bir işlemdir. Ve kendi setinizi kullanmanız kuaför ya da güzellik salonu setlerinden çok daha faydalıdır.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar