YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Oje Ve Makyaj Uyumu

Oje ve Makyaj Uyumu

Makyaj kadını güzel gösteren unsurlardın başındadır. Makyaj yapımı her ortamda farklılık göstermekte ve girdiğiniz ortamın ağırlığına göre daha ağırlaşmaktadır. Günlük hayatınızda ise daha sade bir hal almaktadır. Kıyafetinizin saçınızın bir kombini olan makyaj kadının yüzünü aksesuarı olarak kullanması olarak da nitelendirilebilmektedir. Ancak makyaj kadar eller deOje ve makyaj uyumu önemlidir. Bu nedenle makyaj ve oje bütünlüğü her kıyafette ayrı bir görsellik taşımaktadır.

Eğer günlük bir kıyafet giymiş ve sade bir makyaj yaparak sadece gözlerinizi renklendirmişseniz kesinlikle seçmeniz gereken bu spor halinize yakışan mat ojeler olacaktır. Mesela siyah mavi yeşil tonları oldukça hoş renklerdir. Ve sporu en iyi yansıtan en iyi taşıyan renklerdir.


İş yerinde ise french tercih edebileceğiniz bir özelliktedir. Bunun yanı sıra iş yerinde iddialı ama sade olmanız gerektiği için pembe tonlarını ya da sedefli beyaz tonlarını kullanmanız da mümkündür. Yaptığınız pembe uyumlu sade makyajla da bir bütünlük sağlayacak olan makyaj oldukça hoş bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.


Ve son olarak eğer gittiğiniz bir davet bir düğün ya da gala ise biraz daha abartı ve biraz daha iddialı olmak gereklidir. Bunun için yapmanız gereken son zamanların en ünlü renkleri olan metal altın rengi ve tabi ki iddianın vazgeçilmez rengi kırmızı olacaktır.

Kıyafetiniz ve ağır göz makyajınızın tamamlayıcısı olacak olan bu renkler vücudunuzu muhteşem bir aksesuara çevirmenin en kolay yoludur.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar