YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Peeling Uygulaması

Peeling Uygulaması

Cildiniz gözenekli bir yapıya sahiptir. Ve gün boyu maruz kaldığınız hava kirlilikleri tozlar ellerinizin cildinizin temas ettiği alanlar nedeniyle sık sık mikrop toplar. Hatta cildinizden atılan ter bile gözenekler üzerinde etkilidir ve bakteri oluşumuna zemin hazırlar. Cildinizde bakteri oluşumunun devamı sivilcelerle gelecektir. Ve sivilcelerinizin bu durum sonucunda cildinizde yer yapması da olası bir durumdur. Kötü görüntülere maruz kalmamak için cildinize yapacağınız peeling işlemi son derece yararlıdır.

Uygulaması basit olan evde alacağınız bir kremle basitçe yapabileceğiniz bakım aynı zamanda ister sevdiğiniz kremi alıp bir uzmana gitmeniz sonucu ya da bir güzellik merkezinde de yapılabilmektedir.
Doğal peeling

Peelingin amacı ciltteki ölü ve kirli tabakayı alırken gözenekleri de yenilemektir. Cildinizden ölü deriyi temizleyerek yapılan bu işlem sırasında cildiniz yeniden pürüzsüz bir hal alır ve sorunlu bölgelerin temizlenmesi işlemi de başarıyla tamamlanmış olur. Bir soyma işlemi olan peeling çok sık şekilde uygulanmamalıdır. Bu cildin nem oranı üzerinde de etkili olacağı için haftada en fazla iki kere uygulanmalı ve sonrasında uygun bir nemlendirici kullanılmalıdır.


Yüzünüze sürdükten sonra kurumasını beklediğiniz peeling maskesi eliniz yardımı ile yüzünüzden çıkarılabilir. Yavaşça soyulması gereken bu maske cildinizin tüm gözeneklerini doldurduğu için temizler ve gereksiz yağ oluşumunu yüzünüzden çeker alır. Peeling sonucunda size kalan parlama yapmayan güzel ve tertemiz bir cilttir. Ancak peeling işleminin hemen ardından gözenekler açıktır. Ve direk uygulanan makyaj gözenekleri doldurarak bakteri üretimini hızlandırabilir. Bu nedenle 4 saat kadar beklemek gerekmektedir.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar