YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Regl Döneminde Ağda Yapılabilir Mi?

Regl Döneminde Ağda Yapılabilir Mi?

Regl dönemi bir kadının bedeninin yenilendiği ve yoğun hormon değişikliklerinin olduğu dönem anlamına gelmektedir. Bu nedenle regl dönemine yakın ve regl döneminde kadınlarda alınan tüyler daha fazla çıkar. Bu dönemin sonlanmasının ardından 2 ya da 3 gün içerisinde kendi dengesine kavuşan bayanlar ağda işlemini yaptırmalıdır.

Bu zaman diliminde yapılan çok yararlı olmayacak ve tüy sorununun yenilenmesine bir ay içerisinde iki ya da 3 kere işlemin tekrarlanmasına neden olacaktır. Doğru bir periyotta yaptığınız ağda uygulaması sizin için faydalı olacak kesintisiz en az 3 hafta süren bir rahatlık sağlayacaktır.

Adet dönemi aynı zamanda kadının en duyarlı olduğu bütün vücudun aktif olduğu dönemlerden biridir. Bu dönemde hassaslaşan kadınlar ağda uygulamasına çok fazla ihtiyaçları varsa yapabilir ancak acıyı ve ağrıyı normalden fazla hissedebilirler. Bunun yanı sıra cildinizde tahriş beklediğinizden fazla bir hal de alabilir.
 
Regl dönemi ağda

Ve bu dönemde yapılan işlemin bir kötü yanı da tüylerin adet dönemi içinde çıkabilecek olması size 3 hafta süren bu rahatlığı vermemesidir. Hormonların aktif olduğu bu dönemde tüylenme artar ve çeşitli bölgelerde hızlı bir şekilde tüylenme devam eder alsanız da tüyleriniz hormonların etkisiyle yeniden aktif bir şekilde uzayacak anlık bir çözüm haline gelecektir ağda.

Adetiniz bittikten sonra 3 gün bekleyerek gerçekleştireceğiniz işlem daha sağlıklı ve dengesini bulmuş bir vücuda gerçekleştirilecektir.
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar