YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Saç Boyası Seçimi

Saç Boyası Seçimi


Her bayan bazen değişiklikler ister bu değişikliğin ilk başlangıç yeride saçlardır. Bayanların en çok tükettiği kozmetik ürünün saç boyası olduğunu biliyor muydunuz?

Saç boyası seçimi dediğimizde genelde ilk aklımıza gelen saç boyasının rengi olmaktadır. Aslında renkten daha önemlisi saç boyasının markasıdır.
Saç boyaları ikiye ayrılmaktadır.

Birçok amaçla yapılan saç boyama işlemi bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Gerek saçlardaki beyazları kapatmak için gerekse saçın rengini açmak veya koyulaştırmak amacıyla yapılan saç boyama işlemi kaliteli ürünler tercih edilmediğinde beklemediğimiz sonuçlar almamıza neden olabilir.

Bu saç boyaları ile yapılan boyama işleminde saçlarınızın yapısını bozarak cansız ve mat bir görünüme neden olabilir. Çok fazla kimyasal içeren bu boyalar ile oksidan kullanımı da eklendiğinde saçlarınızın daha fazla hasar görmesine neden olabilir. Seçtiğiniz saç boyalarının saçlarınızı güçsüzleştirmemesi ve saçlarınızın yapısını bozmayacak nitelikte olmasına özen göstermelisiniz.

Saç boyamak için seçtiğiniz kaliteli saç boyalarının içeriğinde saçların yapısını olumsuz etkileyecek amonyak ve zararlı kimyasal gibi hiçbir madde bulunmaz. Kaliteli saç boyalarının doğal yapısı sayesinde saçlarınıza hiçbir zarar vermeden saçlarınızı istediğiniz renge boyayabilir ve saçlarınıza hacim ve dolgunluk kazandırabilirsiniz.
 
sac boyasi

Sitemizde bulunan İnoa Saç Boyaları sayesinde saçlarınızda kabarma ve elektriklenmeye neden olmaz. Saçlarınızın canlı ve parlak gözükmesini sağlayarak kaliteli ve profesyonel bir şekilde uygulama yapmanızı sağlayabilirsiniz. Bu saç boyaları ile saçınıza istediğiniz rengi kazandırabilirsiniz.

Profesyonel kuaför salonları tarafından da sıklıkla tercih edilen bu saç boyaları ile saçınızın yıpranmasını engelleyerek saçı canlı ve doğal bir şekilde boyamanızı sağlar. Bakımlı Olmak sitemizde de bulabileceğiniz bu saç boyaları ile saçlarınızı gönül rahatlığıyla uygulayabilir ve çıkan sonuçlardan da memnun kalabilirsiniz.

1-Bireysel Saç Boyaları; Market, eczane ve bir çok kozmetikçide bulabileceğimiz. Loreal, koleston, palette gibi markaların saç boyalarıdır.

2-Profesyonel Saç Boyaları; Kuaför salonlarında kullanılan saç boyalarıdır. Profesyonel saç boyaları daha kalıcı ve renkleri daha parlaktır. Profesyonel saç boyaları tüp halinde satılır ve oksidanları ayrı satın alınır. Profesyonel saç boyaları arasında en iyi diyebileceğimiz saç boyaları. Loreal inoa saç boyası, Loreal majirel saç boyası, Loreal matrix saç boyası, Wella koleston perfect saç boyası ve Schwarzkopf Igora saç boyası.

 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar