YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Sir Ağda Çeşitlerinin Arasında Ne Fark Var?

Sir Ağda Çeşitlerinin Arasında Ne Fark Var?

Sir ağdalar 3 ana guruba ayrılır. Bunlar pudrasız, ince pudralı ve kalın pudralı sir ağdalardır. Sir ağdaların kıvamı ve çekiş gücünü etkileyen purdalar dışındaki tek fark ise sir ağdaların aromaları yani kullanılan bitkilerin özleridir. 

Sir ağdaların pudra miktarlarına göre kıvamları ve çekiş güçleri değişir. Pudralı olan sir ağdaların kıvamı yoğunken çekiş güçleri daha azdır. Bu nedenle daha hassas bölgelerde ve ciltte uygulama yapmak için pudralı sir ağdalar tercih edilmelidir. Eğer tercihiniz pudrasız ağdalar ise hassas bölgeler ve ciltler için yapacağınız uygulamalarda talk pudrası sürülmelidir. 

 
Sir ağda sistemleri ise kartuş ağda, konserve ağda ve kalıp ağda olmak üzere iç çeşittir. Kartuş ağdalar kartuş ağda makinesinde ısıtılarak kullanılır. Kartuş ağdaların döner başlıkları sayesinde pratik bir şekilde uygulama yapılacak bölgeye sürülür. Böylece spatula kullanımına ihtiyaç yoktur. Tek kullanımlık ve kişiye özel olan kartuş ağdalar ile kuaför salonlarınızda da müşterilere hijyene önem verdiğinizi hissettirebilirsiniz. Evde bireysel kullanım için uygun olan bu kartuş ağdalar ile evde de rahat bir şekilde uygulama yapabilirsiniz.

Konserve ağda sistemleri ile kolay bir şekilde konserve ve kalıp ağda uygulamalarını yapabilir ve ister evde bireysel uygulamalar için ister de profesyonel kuaför salonlarında uygulama yapabilirsiniz.
Kombine ağda makinesi ile kartuş ve konserve ile yapacağınız tüm ağda uygulamalarını tek seferde yapabilir ve pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. 
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar