YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Sir Ağda Da Hangi Sistemi Tavsiye Ediyorsunuz

Sir Ağdada Hangi Sistemi Tavsiye Ediyorsunuz

Sir ağda, üretildikten sonra ya kartuş dediğimiz kendiliğinden döner başlıklı plastik tüplere ya da konserve dediğimiz metal kutulara doldurulur. Sir ağda sistemleri, ambalajına göre isimlendirilir: Kartuş Sitem ve Konserve Sistem. Bu iki sistem arasında bazı farklar bulunur, ancak her iki ambalajın içerisinde de aynı ürün bulunmaktadır.

Sistemlerin arasında, ürün veya kalite farkı yoktur, sadece uygulama farkları vardır. Profesyonel bir salonda her iki sistemin de bulunması gerekir. Bir depilasyon uzmanının her iki sistemi de iyi kullanıyor olması beklenir. Daha geniş yüzeylerde bacak, kol, sırt gibi kartuş sistem, daha oyuk ve hassas bölgelerde kol altı, yüz, bikini bölgesi gibi konserve sistem tavsiye edilir.

Kartuş Sir Ağda 
Kişiye özel ve tek kullanımlık ağda uygulamaları yapmanızı sağlayan kartuş ağdaların taşınabilir ve kolay uygulanabilir olması ile rahat ve pratik bir uygulama yapma fırsatı elde edebilir ve kartuşun birçok çeşitleri ile kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kartuş sir ağdaları ağda makinesi kullanarak kolay ve pratik bir şekilde ısıtabilir ve uygulama kıvamına getirebilirsiniz.

Kalıp ve Konserve Sir Ağda 
Kalıp ve konserve sir ağdalar daha çok hassas bölgeler için kullanılır, uygulama kıvamını da sabit tutabilmek içinde ağda makinelerine ihtiyaç vardır. Konserve ağda makinelerinde kalıp ağdanızı da uygun kıvama getirebilirsiniz. Tüm vücuda yapacağınız bu uygulama ile ister evde isterde kuaför salonlarında uygulama yapabilirsiniz.  
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar