YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Sir Ağda Nasıl Yapılır

Sir Ağda Nasıl Yapılır?

 
Sir ağda uygulaması için seçtiğiniz ürünlerin kaliteli olduğundan emin olduktan sonra seçtiğiniz ağda çeşidine göre uygulama yapabilirsiniz. Seçtiğiniz kaliteli sir ağda ürünleri ile rahat ve pratik bir şekilde uygulama yapmanın yanında kıl köklerini de zayıflatarak cildinizin de canlanmasını sağlayabilirsiniz. Bakımlı olmak sitemizde bulabileceğiniz tüm ağda ürünlerinin kalitesinden emin olabilirsiniz bu ürünlerin tamamı profesyonel ve kaliteli ürünlerdir.   

Sir ağda çeşitleri kartuş, konserve ve kalıp sir ağda çeşitleri vardır. 

Kartuş sir ağda sistemi kendinden döner başlıkları ile rahat ve pratik bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Tek kullanımlık ve kişiye özel uygulama sağlayan bu sistem ile bacak, kol gibi geniş bölgelere uygulama yapabilirsiniz. Ayrıca bikini ve yüz bölgesi içinde küçük ve mini başlık tercih edebilirsiniz. Kişiye özel uygulama yapacağınız kartuş ağdalar ile hijyenik ve pratik bir şekilde uygulama yapabilirsiniz.
 


Konserve sir ağda sistemi tahta spatula yardımıyla sürülür. Hassas ve özel bölgeleri için daha uygun olan konserve sir ağdalar kişinin tercihine veya kullanma alışkanlığına göre istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz. Konserve ağda sisteminde spatula ile sürülen ağdanın bez ile çekimini sağlayabilirsiniz. 

Kalıp sir ağdalar ise konseve sir ağdalar gibi spatula veya yüz çubuğu ile sürülür. Fakat çekme işlemi için ise ağda kağıdına gerek yoktur. Sürülen kalıp ağda birkaç saniye sonra donarak elle çekebilirsiniz. Böylece pratik bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Hassas ve özel bölgeler için kullanabileceğiniz kalıp sir ağdalar ile pratik ve ekonomik bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. 
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar