YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Sir Ağda Nasıl Yapılır

Sir Ağda Nasıl Yapılır
Sir ağda işleminde konserve, kartuş ve tablet kalıp olmak üzere üç farklı sistem bulunmaktadır. Kartuşlar kendinden döner başlıkları ile rahat ve pratik bir şekilde ince bir tabaka halinde sürülür. Tek kullanımlıktır ve kişiye özel uygulama sağlayan bir sistemdir. Kartuş sistem özellikle geniş bölgeler, bacak, kol gibi bölgeler için idealdir ama alışkanlıklara göre her bölgede kullanılabilir. Özel bölgeler için Küçük Başlık ve Mini Başlık olmak üzere özel iki başlık bulunmaktadır.
Konserve sistem tahta spatulalar yardımı ile bölgeye sürülür, özel bölgeler, hassas bölgeler için daha uygundur, ama kişinin alışkanlığına göre her bölgede rahat uygulanır. Konserve sistemde bez ile çekim yapılır. Yani sptaula ile sürülür ağda bezi sürülen bölgeye yapıştırılıp sıvazlanıp çekilir.
Tablet konserve sistem ise spatulalar yardımı ile bölgeye sürülür, özel bölgeler, hassas bölgeler için daha uygundur, ama kişinin alışkanlığına göre her bölgede rahat uygulanır.Konserve sistemden tek farkı El ile çekim yöntemi kullanılır. Spatula ile sürülen sir ağda 2-3 sn içinde donar sonra el ile çekersiniz.

Sir Ağda Setlerimize Bakmak İçin Tıklayınız!!!
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar