YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda saç boyası satış sitesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Sir Ağda Nedir?

Sir Ağda Nedir?

Sir ağda oldukça kullanışlı olan ve doğal bir ürün olma niteliği taşıyan yapısı ile kadınlara hizmet etmektedir. Bu ürünün kullanımı hem tüylenme sorununa çözüm hem de uzun soluklu bir temizlik olarak ele alınmalıdır. Tüylerinizin azalmasını sağlamak isterseniz sir ağda sizin için en uygun çözüm yoludur. Çoğu kadını korkutan bu ürünün kullanımı son derece kolay ve aynı zamanda da hızlı temiz bir işlem anlamını taşımaktadır. Tüy dökücü ve banyo bıçakları ile alınan tüyün kısa sürede çıkması sonucunda olan kaşınmalar ve cilt tahrişleri bitkisel bir ürün olan sir ağdada meydana gelmemektedir.

sir agda nedir

Neredeyse 3 haftada bir yapmanız gereken uzun soluklu bir işlem olan sir ağda uygulaması yaklaşık 40 dakikada tüm vücuda uygulama ile başarılı sonuçlar vermektedir. Sir ağda uygulamasının banyo bıçaklarından en farklı yönü ve kadınlara yarar sağlayan yönü kıl köklerinin zayıflamasını sağlamasıdır. Bu sayede kadınların cilt güzelliği ortaya çıkarken uzun süre sağlanan pürüzsüzlükte elde edilir.

Aynı zamanda sir ağdanın besleyici ve cilt temizleyici özelliği de bulunmaktadır. Uyguladığınız bölgedeki ölü hücreleri temizlerken bu bölgeyi besler ve daha parlak bir görünüm sağlar. Bayanların regl döneminden sonra yapıldığında daha uzun fayda sağlayan ağda regl durumunun üzerinden 3 gün geçtikten sonra yapıldığında çok daha başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Giderek daha kolay uygulayacağınız doğal ve uzun ömürlü çözüm için sir ağda tercih edilmelidir.  
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar