YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Sir Ağda Yöntemleri

Sir Ağda Yöntemleri

Sir ağda yöntemleri kişinin uygulamada rahat edebileceği tercihi yapabilmesi için tip olarak üretilmiştir. Kişisel bir ürün olduğu için herkesin uygulamada ki rahatlığının farklı olacağı hesap edilerek davranılmıştır.

Bunlardan ilki kartuş sistemi adı verilen üretimdir. Bu üretim sayesinde sir ağda setinde ısıtılan kartuş üzerindeki başlık ile vücuda uygulanır. Bu sayede eliniz ağda ile temasa geçmez. Spatula kullanmak istemeyen bayanlar için ideal bir yöntem olmanın yanı sıra güzellik ve bakım merkezlerinde de aktif tercih edilen bir üretimdir.

 

Kartuş Ağda Sistemleri

Geniş alanlarda oldukça etkili olan kartuşlar sayesinde oldukça hızlı bir şekilde tüyden arındırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Boyutlar halinde üretilen başlıklar kişilerin tüy sorunu olan bölgesine göre üretilmiştir. Ve bir kartuş kişinin bir seansına denk gelecek şekilde tasarlanmıştır. Standartlar göz önünde bulundurularak yapılan bu üretim bazen kişiden kişiye değişse de temiz ve hızlı bir yöntemdir.Konserve Ağda Sistemleri
Bu sistemde ağda metal kutular içerisinde yer almaktadır. Spatulanın kullanımı bu üründe aktiftir. Isıtıcı bir cihaz yardımı ile sıvı hale gelen konserve ağda detaylar için son derece faydalıdır. Sorunlu bölgede rahat ulaşım için bu üretim son derece kullanışlıdır. İçerisindeki maddeler sayesinde bakım niteliği de taşımaktadır. 

Kalıp Ağda Sistemi

Bu yöntem oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Yine cilt üzerine istenirse spatula istenirse el ile uygulanabilecek olan tablet ağdalar bir macun haline gelene kadar ısıtılır ve ardından cilde yayılarak el aracılığı ile çekilmektedir. Son derece basit uygulaması olan ancak biraz daha zahmetli olan uygulama erkekler için tüy temizliği yapılan salonların vazgeçilmezi de denebilir. Bayanlar için ise bu uygulama çok cazip olmasa da anneden kıza geçme yöntemi ile zaman zaman görülmektedir. 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar