YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Sir Ağdanın Diğer Ağdalara Göre Avantajları

Sir Ağdanın Diğer Ağdalara Göre Avantajları

Sir ağda bitkisel ve etkili bir ağdadır. Bayanların tercihleri arasında en sağlıklı olanıdır. Normal ağdadan farklı olarak kesinlikle içinde eke içermez bu sebeple de kıl köklerini beslemez. Sir ağda oldukça güçlü bir ağda türüdür. Güçlü tutuş kuvveti sayesinde en küçük yeni çıkmaya başlamış tüyleri bile alır.

Sürekli ve doğru şekilde uygulandığında tüylerin çıkış süresi 1 aya kadar uzar. Hazırlanılması ve yapımı kolaydır. Herkes tarafından kolayca uygulanabilir. Sir ağda servisi oldukça hijyenik ve çok pratik bir servistir. Kartuşlar, spatula ve tek kullanımlık ürünlerle servis kişiye özeldir. Özellikle salonlarda yapılan servisler tek kullanımlık olmalıdır. Doğru uygulama yapıldığı zaman ciltte hiç bir sorun yaşanmaz. Ayrıca renk, koku ve kıvam olarak çeşit avantajı fazladır, her türlü beğeniye hitap eder.  

Sir ağda uygulamaları konserve ve kalıpta olduğu gibi spatula ile rahat bir şekilde sürülebileceği gibi kartuş sir ağdalarda ise spatulaya ihtiyaç duymadan rahatlıkla sürülebilir. Sir ağdalar ısıtıcıların içersine yerleştirildikten kısa bir süre sonra kullanıma hazır hale gelir ve pratik ve kolay bir kullanım sağlar. Düzenli bir şekilde yapılan uygulamaların doğru yapılması da kılları kökünden alarak batık oluşumunu da engeller.  
                                                              sir agdanin avantajlari

Sir ağda uygulamaları kılların çıkış sürelerini uzatarak zamanla seyrekleşmesini sağlar. Diğer ağdaların şeker içermesi nedeniyle kıl köklerinin daha fazla beslenmesini sağlarken sir ağdaların doğal içeriği sayesinde kıl köklerini beslemez. Ayrıca cildinizdeki ölü hücreleri de arındırarak daha pürüzsüz bir görünüm kazandırır.  

Sir ağda yöntemi diğer yöntemlerden daha etkili olması nedeniyle epilasyon yöntemleri arasında en çok tercih edilen uygulamalardandır. Sir ağdaların bu kadar çok tercih edilmesindeki temel etken kıl köklerini zayıflatması ve düzenli uygulamalar ile kıllardan kalıcı bir şekilde kıllardan kurtulmayı sağlamasıdır. Çok temiz ve hoş görünüm sağlayan sir ağdalar ekonomik ve pratik olması nedeniyle en çok tercih sebebi olan yöntemlerdendir. Profesyonel kuaför salonlarında bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilen sir ağdaların tüm ürünleri sitemizden bulabilirsiniz.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar