YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Vücut Bakımı

Vucut Bakımı

Vücut bakımı her kişi için oldukça özeldir. Herkesin vücut tipi ve ihtiyaçları değişken olduğu için uygulamalar kişiden kişiye değişse de genel geçer olan bazı sabit kurallar vardır. Mesela kişisel bakımınızda ayak topukları dirsekler ve dizler daima kuru olacağı için düzenli olarak nemlendirilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra cildinizin düzenli olarak alması gereken bir nem dengesi de vardır. Özellikle duş sonrasında yapılan nemlendirme işlemi son derece eVücut Bakımıtkilidir.

Cildinizdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak da cilt bakımının en temel yanlarından biridir. Bunun için yapmanız gereken son derece basit sir ağda uygulamalarıdır. Başarılı bir şekilde pratik bir çözüm olan sir ağda uygulamaları cildinizi bakımlı beslenmiş bir hale getirirken aynı zamanda 3 hafta süren pürüzsüzlüğü de yakalamanızı sağlamaktadır.
Vücut bakımında derinlemesine temizlik son derece önemlidir bu nedenle cildinize boyun bölgesine kadar varan peeling işlemleri yaptırabilirsiniz.


Güneş vücudunuzun her bölümüne etkili oldu için öğlen dışarı çıkarken cildinizi güneş koruyucularla korumayı unutmamalısınız aksi takdirde vücudunuzdaki lekelenmeler son derece can sıkıcı bir hal alabilir.

Bütün bu uygulamalar cildinizi korumak ve vücudunuzun daha dinç görünmesini sağlamak adınadır. Cildinizde kullandığınız ürünlerin doğal olmasına dikkat etmeniz büyük bir gereklilik içerirken eğer fazla kimyasal olan ürünleri cildinize uygularsanız sonuçlar alerjik reaksiyonlar ve cilt kanserlerine kadar ilerleyebilecektir. Bütün bunlara engel olmanın yolu doğru ve natural markalı bakım ürünleri kullanmaktan geçmektedir.
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar