YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Yaz Gelmeden İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Yolu

Yaz Gelmeden İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Yolu


Yazın gelmesine sayılı günler kala biz bayanların problemleri de su yüzüne çıktı. Kiloydu, alışverişti, yeni saç ve bakım işlemleriydi derken unutmamız gereken bir diğer ayrıntı da şüphesiz istenmeyen tüylerdir…

İstenmeyen tüy ve kıl kökleri problemlerinin yaz aylarında daha fazla göze batıyor olmasından dolayı bu anlamda kişisel bakımımıza öncelik tanımamız gerekmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte bu alanda pek çok teknik geliştirilse de bugün hala en fazla geçerli olan yöntem şüphesiz ağda yöntemidir.

Depileve sir ağda setleri, profesyonel anlamda sizleri istenmeye tüylerden kurtarır, ağda sonrası tahriş problemlerini ortadan kaldırır, bölgesel ağda çeşitleri ile her türlü tüy sıkıntısını çözer. Ağda kalıntılarını temizler, vücudunuzu hem kıllardan arındırır hem de ihtiyacı olan nemi sağlar.

Depilissima ve Depileve marka ağda acısını azaltan jel, batık ve kıl dönmesi engelleyici losyonu ve tüy azaltıcı serum ürünleri yaz gelmeden istenmeyen tüylerden kurtulmanız için pek çok seçeneği sizlere sunuyor.
 
yazın istenmeyen tüyler

Sir ağda yöntemi ile cildinizi pürüzsüz bir görünüme kavuşturmakla beraber cildinize uzun süreli yumuşaklık hissi de kazandırabilirsiniz. Sir ağda uygulaması epilasyon yöntemleri arasında en sağlıklı ve pratik olması nedeniyle tercih edilen yöntemlerdendir.

Diğer yöntemler ile yapılan uygulamalar da kıl köklerinizin daha fazla güçlenmesine neden olurken sir ağda ile yapılan ağda uygulamaları ile sağlıklı ve pratik bir uygulama yapmakla kalmaz kıl köklerinin azalmasını ve yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Sir ağdanın tüm çeşitleri şeker içermediğinden sir ağda ile tüy sorunundan da kurtulabilirsiniz. Hijyenik ve pratik bir uygulama da yapacağınız bu sir ağdalar ile cildinizi uzun süreli pürüzsüz bir görünüme kavuşturmak sizin elinizde. Sir ağda uygulaması sonrasında kullanabileceğiniz ağda öncesi ve sonrası ürünler ile cildinizde tahriş ve kızarıklığı da önleyebilirsiniz. 

Ağda setlerimizi incelemek için tıklayınız...
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar