YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Faydalı Bilgiler

Yüzünüzdeki İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Yüzünüzdeki İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Bazı bayanlar için tüylenme genetik bir bozukluk olmanın yanı sıra hormonsal olarak da kendini gösterir. Ve bu durumdan kurtulmanın çeşitli yöntemleri vardır. Eğer gidip birine açıklamak ve bu şekilde tüylerinizden kurtulmak istemiyor bunun yerine bir çözüm arıyorsanız evde yapacağınız ağda işlemleri ile bu tüylerden kurtulmak son derece kolay.
Vücudunuzun hassas alanları için kullanacağınız kartuş ağdalar sayesinde yüzünüzdeki tüylenme sorununu da hızlıca çözebilirsiniz. Yüzünüze bu uygulamayı yaptıktan sonra 3 saat boyunca su ile temastan kaçınmalı ve makyaj yapmamalısınız. Bu nedenle uygulamayı akşam yapmanız sizin için daha iyi bir çözüm olurken aynı zamanda tüyleri azaltıcı bir yöntem olarak da ele alınabilmektedir.
 
Ağdanın tüyler üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır. Düzenli kullanımda kıl köklerini zayıflattığı için yüzünüzde de bu uygulama sayesinde tüylerin azaldığını görebilirsiniz ve yüzünüzde mutlaka pudralı ağda kullanmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde hassas bölge olduğundan dolayı tahriş olabilir. 

Bu işlemi dudak üstü için çene ve yanak bölgenizdeki kıllarınız için rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. 

Yüz bölgesi ve bikini bölgesi için Depilissima cezve seti öneririz. Ürünü incelemek için tıklayınız.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar