YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Bakımlı Kadın

Χ Galeriyi Kapat

Bakımlı Kadın 

Bu albümde bakımlı kadınlara ait resimler yer almaktadır. 

Her bayan bakımlı olmak ve güzel görünmek ister. Bakımlı olmak sanılanların dışında makyaj yapmak değil aksine sağlıklı bir yaşam için önem taşıyan bir kavramdır. Makyaj sadece bu adımlardan biridir. Bakımlı olmak en temelde sağlıklı yaşamanın bir parçasıdır. 

Bakımlı olmak için bazı ipuçları vardır. Bakımlı olmak için dikkat etmemiz gereken bir husus saçlarımızdır. Bakımlı Olmak için saçlara önem gösterilmeli ve mutlaka saçların canlı ve parlak gözükmesi sağlanmalıdır. Saçlar için uygun bakımlar yapılmalı ve dış faktörler ve ısı ile şekillendiricilerin etkilerine karşı korunmalıdır. Saç kesiminizi de kendi yüz tipinize uyan bir model olmasına dikkat etmelisiniz. Kaşlar da saçlar kadar dikkat çektiğinden kaşların da düzgün bir şekilde olmasına özen göstermelisiniz. Bunun yanında en önemlisi de cilt bakımıdır. Yapılan doğru cilt bakımıyla cildiniz daha da gençleşecektir. Cilt güzelliği için bakım yapmanızın yanı sıra cilt temizliğine önem göstermeli ve düzgün beslenilmelidir. Cilt tipine uygun bakımlar yapılmalı ve nemlendiriciler kullanılmalıdır. El ve tırnak bakımı da bir o kadar önemlidir. Ellere gece yatmadan önce krem sürülmeli ve bu sayede cildin daha genç kalması sağlanmalıdır. Ayrıca sağlık ve temizlik açısından da eller gün içerisinde sıklıkla yıkanmalı ve tırnak bakımı asla ihmal edilmemelidir. 

Son aşama da ise makyajdır. Gündelik hayatta makyajı çok sıklıkla kullanmamak gerekir. Yapılan makyaj cildinize zarar verebilir. Ayrıca makyaj kullanmanız gereken yerlerde de yaşınıza ve giydiğiniz kıyafete uygun sade bir makyaj yapılmalıdır. Böylece bakımlı olmak adına tüm dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat edebilir ve hem sağlığınız hem de fiziksel görünüm açısından istediğiniz yapıya kavuşabilirsiniz. 
 
  • Bakımlı Kadın 1
  • Bakımlı Kadın 2
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar