YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Fotoğraflar >

Ağda Setleri Fotoğraf Albümü

Χ Galeriyi Kapat

Ağda Setleri Fotoğraf Albümü

 
Ağda setleri fotoğraf albümünde kartuş sir ağda setlerine yer verilmiştir. Bakımlı Olmak’ ta kartuş Sir ağda olduğu gibi konserve ve ikisini de içinde bulunduran kombine ağda makineleri mevcuttur. Aşağıda fotoğrafları bulunun kartuş sir ağda setleri pratik ve rahat kullanımıyla kuaför salonları ve bireysel kullanıcıların çokça tercih ettiği ağda setleridir.

Kartuş Sir Ağda setlerin içeriğinde sir ağdanın en önemli aksesuarı olan kartuş ağda makinesi yer alıyor. Ağda makinesinden ısıtmak amacıyla setin içeriğinde kaliteli kartuşlara yer veriliyor. Fotoğraf albümündeki setin içeriğinde yer alan kartuşlar Natural, azulen ve pudralı olarak 3 çeşittir. Kol ve bacak gibi geniş yüzeyli bölgelerdeki istenmeyen tüyler için kullanılan kartuş ağdalar pratik ve oldukça etkili sonuçlar elde edebiliyor.

Setin içerisinde ağda bezi, ağda yağı ve losyonu bulunmaktadır. Ağda bezleri tek kullanımlık olarak üretilmiştir ve ağdanın üzerine yapıştırılarak tüylerin kökünden uzaklaşmasını sağlıyor.  Bu nedenle kopmayan ve yırtılmayan yapısı ile rahat bir kullanım sağlıyor. Setin içerisindeki ağda yağı ile ciltte kalan ağda kalıntılarını temizleyebilir ve cildinize ferahlık ve nemlilik kazandırabilirsiniz. Ağda losyonu ile de ciltte oluşan kızarıklık ve yanma hissini alır ve özel yapısı sayesinde kıl köklerini beslemeyerek uzun süreli temizlik hissi verebilirsiniz.

Bakımlı Olmak ağda setlerinin içeriğinde kaliteli ürünler kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Fotoğraf albümündeki sette ise kaliteli ürünler kullanılmış ve müşteri memnuniyeti elde edilmiştir. Bakımlı Olmak sitesindeki ağda setlerinden size uygun olanı seçerek sizde pratik bir kullanım ile memnun kalabilirsiniz.  
 
  • Depilissima Sir Agda Seti Ekonomi 5
  • Depilissima Sir Agda Seti Ekonomi 4
  • Depilissima Sir Agda Seti Ekonomi 2
  • Depilissima Sir Agda Seti Ekonomi 1
  • Agda Seti-6
  • Agda Seti-5
  • Agda Seti-3
  • Agda Seti-2
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar