YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Cilt Bakım Ürünleri > Cilt Bakım Ürünleri


Sonuç: Bu kategoride ürün bulunamadı.


Cilt Bakım Ürünleri

Zaman içerisinde genetik ve dış faktörlere bağlı olarak esnekliğini ve sıkılığını yitiren cildimizi korumak için cilt bakımı yapmak oldukça önemlidir. Periyodik olarak gerçekleştirmeniz gereken cilt bakımı cildinizdeki yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını yavaşlatır ve daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında ve cildinizin daha canlı ve parlak bir görünüme sahip olmasında etkili olan cilt bakım ürünlerinden Valmont Bio Regenetic Serum ile sizde zamana karşı koyabilirsiniz. Hücre yenilenmesinde sizlere yardımcı olan şeker kamışı, yeşil çay ve elma özlü içeriği ile kırışıklıklarınızda gözle görülür bir azalma olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca Valmont Regenetic Krem ile de cildinizin yeniden dolgun ve parlak bir hal aldığını göreceksiniz. Cildinizde uzun süre nemlilik ve ferahlık sağlayan bu ürün ile sizde cilt bakımınız için ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri karşılayabilirsiniz.

CYTO Complex  EJ-D Factor III (Rides Dermo-Structure)
Derin yapısal kırışıklıklar bulunan sarkık ciltler için ideal olan kaygan ve cilde nüfuz eden kırışıklık bu krem dermisi yeniden yapılandırmak ve hormonal eksikler nedeniyle zayıf düşen cildi korumak üzere derinlemesine etki eder. Kırışıklık karşıtı komplekste konsantre edilen ve soya fasulyesi özleri ile zenginleştirilen ürün dermisi yeniden yoğunlaştırır, cildi yeniden biçimlendirir ve yapısal kırışıklıkları azaltır. Yeniden yapılandırılan cilt gözle görülür şekilde daha sıkı ve daha genç bir görünüm kazanır.
Kullanım: Kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırma

Cyto Complex  EJ Factor II (Rides Lift-Intense)
Sıkılık kaybı ve ilk kırışıklık işaretleri bulunan ciltler için geliştirilen bu zengin ve cilde nüfuz eden krem sıkılaştırıcı ve toparlayıcı bir etki için kırışıklığın kalbine etki eder. Kırışıklık karşıtı kompleksin ve biyoteknolojik özlerin sinerjik etkisi anında gözle görülür sonuçlar vererek epidermisi pürüzsüzleştirir, demo-epidermal bileşkeyi yeniden yapılandırır ve uzun süreli etkinlik sağlamak üzere cildin sıkılığını korur.
Kullanım: Kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırma

Valmont Cyto Complex E Factor I​ 50 ML (Rides Pre-Vision)
Bu ipeksi krem epidermisin temelindeki kırışıklıkları etkin şekilde önlemeyi amaçlar. Özel kırışıklık karşıtı kompleks ve kapsüllenmiş silika türevi gibi özel etkin maddeler sayesinde, ilk ince kırışıklıkları pürüzsüzleştirir,  epidermis ile dermisin birbirine bağlanma düzeyini artırır ve cildin doğal elastikiyetini korur. Cilt tekrar içten dolgunlaşır, böylece cildin uzun zamanlar daha güzel ve daha pürüzsüz olmasını sağlar.
​Kullanım: Kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırma

Valmont Regenera II 50 ML (Creme Cullulaire Superstructurante Nourrissante)
Yüksek konsantrasyonda HP DNA ve RNA içeren ekstra zengin krem, cilt kuruluğunu ve sonuçlarını (ince çizgiler, kırışıklıklar), yani gözle görülür erken yaşlanma işaretlerine etki etmek üzere geliştirilmiştir. Zengin ve koruyucu olan bu ürün lipid kaybı olan cildi besler ve cilde canlılık ve esnekliğini yeniden kazandırır. Onarıcı özellikleri aşırı güneş maruziyeti veya sert iklim koşullarından dolayı kuruyan cilt için ideal bir seçimdir.
Kullanım: Enerji

Valmont 24 Hour Krem 50 ML (Conditionneur Cellulaire de Base)
Bu krem emilsüyon nem kaybına karşı savaşmak ve optimum nem düzeylerini korumak üzere formüle edilmiştir. Yüksek konsantrasyonda üçlü DNA ve RNA’nın bir araya getirildiği bu ürün, cildi güçlendirip koruyarak ve gözle görülür yaşlanma işaretlerinin ortaya çıkmasına karşı cildin daha etkili bir şekilde savaşmasını sağlayarak ciltteki dengelemeye yardımcı olur. Hızla emilen formülü cildin esnekliğini arttırır ve ciltte makyaj için ideal bir alt yapı oluşturan görünmez ve pürüzsüz bir koruyucu tabaka bırakır.
Kullanım: Enerji

Renewing Pack ( Masque Traitement Cellulaire Anti-Stress)
Zengin, yağsız ve hoş dokulu bir krem-maske olan Renewing Pack, cilt güzelliğini destekleyici bir ürün olarak her sabah veya daha nadire kullanıma yöneliktir. Canlandırıcı ve enerji verici özelliği ile cildin doğal dengesini düzenlemeye yardımcı olurken aynı zamanda hidrolipid tabakasını düzenlemeye çalışır. Uygulama sonrasında, benzersiz bir tazelik ve zindelik hissi oluşturur. Nemlendirici özelliğe sahip üçlü DNA ve RNA ile formüle edilen bu ürün cildi pürüzsüzleştirir, yüz hatlarını rahatlatır ve parlak bir görünüm sağlar.
Kullanım: Enerji

Valmont Regenetic Krem 50 ml (Serum de Regeneration Remanente)
Regenetic, zengin ancak hafif bir jel kremdir. DNA ve RNA aşılama tekniği sayesinde cilt için üst tabakalara yavaş ve sürekli bir şekilde salınan ek bir nem kaynağı sunar. Yaşlanma karşıtı etkin maddeler bakımından son derece zengin olan bu ürün, yaşlanma sürecinden etkilenen cilt tiplerine uzun süreli nemlendirme ve anında konfor hissi sağlar.

Valmont Bio Regenetic Serum 30 ml (Serum de Regeneration Remanente)
Bio- Regenetic hafif bir onarıcı jel serumdur. Aşılanmış DNA ve RNA’nın bir araya gelen etkisi, hücre yenilenmesini harekete geçirmeye yardımcı olmak ve gözle görülür yaşlanma işaretlerini geciktirmek için cildin ihtiyacı olan enerjiyi sağlar. Yapılandırıcı özelliklerinden dolayı özenle seçilen etkin maddelerle zenginleştirilen Bio-Regenetic ürünü,  yaşlanma işaretleri gösteren cilde yaşamsal enerji sağlar.

Valmont Moisturizing With A Mask (Bain d'Hydratation Phyto-Alpin)
Anında nem ve rahatlık. Bu kadifemsi krem maske, dikkate değer güçlendirme özellkleri ile bilinen misk gülü özü ile ustaca birleştirilen çifte nemlendirme kompleksi (nemlendirme ve kuruma karşıtı) sayesinde cildinizi nem ile kuşatır.)

Valmont Moisturizing With A Cream (Hydratation 24 Heures Phyto-Alpine)
Yoğun ve uzun süreli nemlendirici. Bu kadifemsi krem, epidermisin üst tabakalarını nemlendirmek ve kuruma karşıtı kompleks ile ustaca birleştirilmiş nemlendirme kompleksi sayesinde nem kaybını azaltmak için ciltte erir. Üçlü Dna ile birleştirilen bitkisel özlerin seçimi, hareketli yaşam tarzına bağlı yaşlanmış cilt görünümünü geciktirir, epidermisi yeniden canlandırır ve genel bir rahatlık ve zindelik hissi verir.

Valmont Vital Falls ( Tonique Vivifiant )
Cilt yüzeyini matlaştıran kir kalıntılarını yok eden bu tonik günlük temizleme ritüelinin başlıca tamamlayıcısıdır. Canlandırıcı ve yumuşatıcı özelliklere sahip bu ürün yüzeydeki mikrosikülasyonu harekete geçirmek için nazikçe etki eder ve cildi günlük cilt bakım kremi uygulamasına hazırlar.

Valmont Water Falls (Eau de Source Nettoyante)

Water Falls cildi temizler, yatıştırır ve ciltteki tıkanıklığı giderir. Ultra nazik temizleyici maddeleri hassas ve hafif makyajlı cilde tam olarak ve durulamadan yapılan nazik temizleme konforunu sunmak için aloe vera, allantoin ve peygamberçiçeği ile sinerji içinde hareket eder. Tüm cilt tipleri bu ürünün sağladığı tazeleyici hissi beğenecektir. Gözlere kompres yaparakta kullanılır.

Valmont Magic Falls Makyaj Temizleyici (Huile Mousse Nettoyante)
Bu temizleme yağı en hassas cilde bile inanılmaz derecede yumuşaklık ve saflık kazandırmak için su ile karışır. Magic Falls birkaç damla su ile karıştırıldığında, kirleri yok eden ve kalıcı makyajı bile çıkaran bir emilsüyon oluşur. Cilde yumuşaklık ve parlaklık kazandırmak için hiperikum ile zenginleştirilmiştir. Göz veya göz çevresinde kullanmayın.

Valmont Fresh Falls (Gel Velours Nettoyant)
Tıkanmış donuk cildi canlandırmak için son derece saf olan buzul kaynak suyu (Glacial Spring Water) içeren bir jel formüldür. Hindistan cevizinden elde edilen temizleme maddeleri cildi arındırırken ciltteki yüzey tabakasının doğal dengesini korur. Enerji verici gül ve papatya özleri ile zenginleştirilen Fresh Falls cilde temiz, taze ve canlı bir görünüm kazandırır.

 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar