YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Cilt Bakım Ürünleri > Göz Ve Çevresi


Sonuç: Bu kategoride ürün bulunamadı.


Göz Çevresi Bakım Ürünleri

Göz ve çevresi biz bayanların yaşını en fazla ele veren yerlerdir. İşte bu nedenledir ki bu alanların bakımı, nemi oldukça önemsenmelidir. Göz çevresinde oluşan kazayağı ve kırışıklıkları önlemek için erken yaşta göz çevresine nemlendirici ürünler uygulamaya başlamamız gerekmektedir.
Nem eksikliğinden dolayı oluşan ve yüzdeki mimik değişimleri ile iyice belirginleşen göz etrafımızdaki ince çizgileri gidermenin en etkili ürünlerini bakimliolmak.com'da bulabilirsiniz.

Gözümüzün altındaki ince damarların genişlemesi ile meydana gelen göz altı morluklarına yönelik en doğru yöntem ise bir nemlendirici ile göz çevresine parmak uçları ile uygulamada bulunmak. Böylece göz ve çevresinde kan dolaşımı artar ve pigmentler azalır. En doğru ve en kaliteli göz ve çevresi ürünleri bakimliolmak.com'da! Sitemizde bulunan ürünlerGöz ve çevresi ürünleridir.

Valmont Water Falls (Eau de Source Nettoyante)
Water Falls cildi temizler, yatıştırır ve ciltteki tıkanıklığı giderir. Ultra nazik temizleyici maddeleri hassas ve hafif makyajlı cilde tam olarak ve durulamadan yapılan nazik temizleme konforunu sunmak için aloe vera, allantoin ve peygamberçiçeği ile sinerji içinde hareket eder. Tüm cilt tipleri bu ürünün sağladığı tazeleyici hissi beğenecektir. Gözlere kompres yaparakta kullanılır. Spirit Of Purity Basit bir temizleme ritüeline ilişkin basit zevkleri yeniden keşfetmek için VALMONT, buzul kaynak suyunun doğal yararlarını tercih etmiştir. Doğrudan İsviçre buzullarındaki kaynağından toplanan bu su, son derece nazik olmasını sağlayan mineral bir bileşime sahiptir. Günlük temizleme yöntemine önemli ölçüde yumuşaklık ve saflık kazandırarak cildi tazeler, sıkılaştırır ve canlandırır.
Kullanım: Arındırma ve Temizleme

Valmont White Falls Temizleme Emülsiyonu (Creme Fluide Nettoyante)
White Falls, zengin fakat inanılmayacak derecede hafif dokusu ile beyaz bir temizleme emülsiyonudur. Oldukça nazik iki emülsifiyan maddenin bir araya gelen etkisi sayesinde, White Falls cildi kirlerden arındırırken cildin doğal dengesini korur. Göz makyajını temizlemek için idealdir.Spirit Of Purity Basit bir temizleme ritüeline ilişkin basit zevkleri yeniden keşfetmek için VALMONT, buzul kaynak suyunun doğal yararlarını tercih etmiştir. Doğrudan İsviçre buzullarındaki kaynağından toplanan bu su, son derece nazik olmasını sağlayan mineral bir bileşime sahiptir. Günlük temizleme yöntemine önemli ölçüde yumuşaklık ve saflık kazandırarak cildi tazeler, sıkılaştırır ve canlandırır.
Kullanım :Arındırma ve Temizleme

 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar