YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Sir Ağda > Kartuş Ağda
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (32)
FAYDALI BİLGİLER
tümü (117)
reklam-2017-10-20-1508491231633-yan_banner_dikey.jpg
FACEBOOK

  Kartuş Ağda

Ağda, istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan yapışkan çeşitli bir maddedir. Vücudunuzdaki tüylerden kurtulmak ve uzun vadede en iyi sonuca ulaşmanın sırrı sir ağda kullanımından geçiyor. Nedeni ise diğer ağda ürünlerine kıyasla kıl köklerinin alırken beslemez aynı zamanda kıl köklerini zayıflatır ve incelmesine yardımcı olur. En küçük kıl köklerinin de bir kerede temizlemesine yardımcı olan sir ağda ölü hücrelerin temizlenmesine de katkı sağlar. Kullanılan ağda uygulamaları arasında en doğal ve sağlıklı olan sir ağda kartuş ağda seçeneği ile bacak, kol, koltuk altı gibi bölgelerde kullanılmasına olanak sağlıyor.
Kartuş sir ağda oldukça kullanışlı olan ve doğal bir ürün niteliğine sahip bir üründür. Kullanımı hem tüylenme sorununa çözüm sağlarken uzun soluklu temizlik yapılmasına da yardımcı olur. Ağda sonrası uzun süre bir pürüzsüzlükte elde edilir. Aynı zamanda kartuş ağda cildi besleyici ve temizleyici bir etkisi olduğundan uygulanan bölgedeki ölü hücreleri temizler böylece cildin daha parlak görünmesini sağlar. Doğal bir peeling görevi gören kartuş ağdalar pudrasız ve pudralı olarak ayrılırlar. Kartuş ağdalarda pudra ve kıvam dışındaki tek fark aromalarıdır. Ayrıca Bakımlı Olmak’ta her kişiye uygun farklı içeriklere sahip kartuş ağda çeşitleri mevcuttur. Kartuş ağdanın etkisi kokusu ve ciltte oluşabilecek küçük sorunları önlemesi için içeriğe göre tercih edilerek daha uygun bir kullanım sağlamaktadır. Hijyenik olan kartuş ağdalar kıl dönmesi oluşumunu engelleyen niteliğe de sahiptir. 

Pudrasız kartuş ağda: Şeffaftır, çekiş gücü yüksek pudra içermeyen kartuş ağdadır. Çok kuvvetlidir. Hassas cilt uygulamalarından önce cilde talk pudrası sürülmesi tavsiye edilir. İki çeşit pudrasız kartuş ağda vardır. Natural ve azulen arasında tek fark renktir. 

Pudralı kartuş ağda: Çekiş gücü biraz daha düşük olan ağda çeşididir. Hassas ciltler için kullanıma uygundur. Pudralı kartuş ağdalar ışıltılıdır ve şifalı bitki özleri içerir. Pudralı kartuşlar genel olarak kalın pudralı titanyum kartuş ağda ve ince pudralı melisa kartuş ağdadır.
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar