YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Sir Ağda > Konserve Ağda
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (32)
FAYDALI BİLGİLER
tümü (117)
reklam-2017-10-20-1508491231633-yan_banner_dikey.jpg
FACEBOOK

KONSERVE AĞDA

Konserve sir ağda klasik ağda gibi şeker içermediğinden kıl köklerini beslemez kılların zayıflamasına ve daha yavaş uzamasına katkı sağlar. Sir ağda temiz ve hoş görünümlü bir epilasyon yapmanızı sağlar. Şeker içermediğinden kıl köklerini beslemez ve zayıflamasını sağlar. Uzun vadede kıl köklerin zayıflamasını ve tüylenmenin azalmasına yardımcı olur. Uygulama esnasında deri tabakasındaki ölü hücreleri de temizler. Tamamen doğal bir ürün olan konserve sir ağda batık ve kıl dönmesinin oluşumunu da engeller. Bu uygulama için ağda makinesine ihtiyaç duyulur. Bakımlı Olmak’ ta ev kullanımına yönelik ağda ısıtıcıları da satılmaktadır.  Konserve ağdalar metal kutuların içerisindedir ve spatula yardımı ile uygulandığı için daha özgür bir uygulama yapabilmesine olanak tanıdığından istenilen uygun yüzeylere tercih edilebilir. Her kişiye uygun konserve ağda isteğe göre tercih edilerek sağlıklı bir uygulama yapmanızı da sağlamaktadır.  Konserve sir ağda tercihe göre kol, koltuk altı, bıyık, yüz ve bikini bölgesinde kullanıma uygundur. Yüz ve bikini bölgesi için kullanılabilecek konserve ağdalar hassas bir niteliğe sahip iken, kol, koltuk altı bacaklar için kullanılacak olan ağda daha az hassasiyet taşımaktadır. Konserve ağda uygulaması ile zamanla tüyleri azalttığından çoğu bayan tarafından gerek kuaförde gerekse evde bireysel uygulama yapabilmesi ile ağda uygulamasından yararlanabilmektedirler. Konserve sir ağda oldukça kullanışlı yapısı ve doğal olması ile hizmet etmektedir.

Düzenli kullanımda tüylerin azalmasında önemli rol oynayan konserve sir ağda uzun süreli bir pürüzsüzlük sağlar. Aynı zamanda cildi besleyici ve cilt temizleyici bir özeliği de bulunmaktadır. Kolay kullanıma sahip olan sir ağda doğal ve uzun ömürlü bir kullanım da sağlamaktadır.  İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan konserve sir ağda kılı kökten alırken tek seferde temizliğe ulaşmanıza da yardımcı olarak istenilen pürüzsüzlüğü yakalamanızı da sağlar. 
Konserve ağda tahta spatula yardımı ile uygulama yapılacak bölgeye sürülür hassas bölgeler için uygun olan ağda çeşidi bez ile rahat bir şekilde uygulanır. Sizde Bakımlı Olmak’ tan kendinize uygun konserve sir ağdayı seçerek sağlıklı ve hijyenik bir uygulama yapabilirsiniz. Böylece cildinizin daha parlak ve pürüzsüz gözükmesine katkı sağlarsınız.
 
Naturel konserve ağda: Geniş bölgeler ve normal ciltler için kullanıma uygundur. 
Azülen konserve ağda: Hassas ciltler için geliştirilmiştir. Pudra içermez.
Titanyum konserve ağda: Genellikle bikini bölgesi ve koltuk altı için kullanılır. Yoğun pudra içerir. Hassas bölgeler için uygundur.
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar