YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Saç Boyası > Loreal İnoa Saç Boyası
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (32)
FAYDALI BİLGİLER
tümü (117)
reklam-2017-10-20-1508491231633-yan_banner_dikey.jpg
FACEBOOK

inoa boya


Loreal teknolojisi ile birleşen inoa saç boyası saçın yapısına zarar vermeden saç boyama işleminizi gerçekleştirmektedir. Çünkü inoa boya ürünleri amonyak içermez. Saça zarar veren bir bileşen olan amonyak saçın koruyucu tabakasına etki etmektedir ve bu da saçın kısa sürede yıpranmasına, kuru, cansız bir görünüme sahip olmasına neden olmaktadır. Ancak Loreal Proffesional serisindeki inoa ile sizlere saç boyama işleminde amonyaksız bir çözüm sunuyor.
Ods ( Oil Delivery System) teknolojine sahip olan İnoa saç boyası saç telinin koruyucu tabakasına nüfus ederek onu korur.
 

inoa boya nedir

Saç telindeki lipit ve amino asit seviyesini dengeler.
Amonyak kokusu içermez.
Saçta renk bütünlüğü sağlar.
Saçı kökten uca korur.
Ultra beyaz kapama özelliğine sahiptir.
Geniş renk paletine sahiptir.
Saça hacim ve yumuşaklık kazandırır.

Loreal inoa boya loreal markasının kuaförler için özel tasarladığı profesyonel bir boyadır. İnoa boya bireysek boya gibi market ve eczanelerde satılmaz. Profesyonel bir boya olduğu için küçük oksidanı yoktur. Oksidanı 1 kiloluktur. İnoa bıya başka bir oksidan ile kullanılmaz yağ bazlı bir boya olduğu için sadece kendi oksidanı ile kullanılması gerekir. 
 

inoa boya fiyatı

En önemli konulardan bir tanesi inoa boya fiyatıdır. inoa boyanın parakende satışı olmadığı için standart bir parakende satış fiyatı yoktur. Bakimliolmak.com olarak 5 yıldır Loreal distribütör garantili orjinal inoa boya ürünlerini satmaktayız. İnternet ortamında çok daha ucuza satılan inoa boya ürünlerinin bir çoğu orginal olmayıp yada son kullanıp tarihleri geçmiş spot ürünler olmaktadır.
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar