YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Cilt Bakım Ürünleri > Makyaj Temizleyici


Sonuç: Bu kategoride ürün bulunamadı.


Makyaj Temizleyici Ürünler

Cilt bakımının en önemli aşamalarından biri olan makyaj temizleme işleminde oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Gün içinde hava kirliliği, makyaj gibi dış etkenlerden oldukça zarar gören ve havasız kalan cilt gözeneklerini derinlemesine temizlemek için cilt tipimize uygun doğru arındırıcıyı bulmamız gerekmektedir.
Makyaj doğru bir makyaj temizleyici ile temizlenmezse zamanla cilt tahriş olur ve bu durum erken yaşta yaşlanma ve kırışık belirtilerine kadar gider.
Uzmanlardan almış olduğu bilgiler doğrultusunda bakimliolmak.com cilt dokularınıza uygun makyaj temizleyici ürünleri sizler için araştırdı. Kozmetik ürünlerinin cildinize vermiş olduğu zararı en aza indirecek ve cildinizi derinlemesine arındırarak nefes almasını sağlayacak tüm makyaj temizleme ürünleri burada! Sitemizde bulunan ürünler uzmanlar tarafından alınmış olan bilgilerdir.Gün boyunca yüzümüzde bulunan makyajla geziyoruz zor hava koşullarında Yüzümüze gerekli olna bakımı vermeliyiz. Günlük ihtiyacını karşılamalıyız.
Sitemizde bulunan bazı ürünler;

Valmont Water Falls (Eau de Source Nettoyante)
Water Falls cildi temizler, yatıştırır ve ciltteki tıkanıklığı giderir. Ultra nazik temizleyici maddeleri hassas ve hafif makyajlı cilde tam olarak ve durulamadan yapılan nazik temizleme konforunu sunmak için aloe vera, allantoin ve peygamberçiçeği ile sinerji içinde hareket eder. Tüm cilt tipleri bu ürünün sağladığı tazeleyici hissi beğenecektir. Gözlere kompres yaparakta kullanılır. Spirit Of Purity Basit bir temizleme ritüeline ilişkin basit zevkleri yeniden keşfetmek için VALMONT, buzul kaynak suyunun doğal yararlarını tercih etmiştir. Doğrudan İsviçre buzullarındaki kaynağından toplanan bu su, son derece nazik olmasını sağlayan mineral bir bileşime sahiptir. Günlük temizleme yöntemine önemli ölçüde yumuşaklık ve saflık kazandırarak cildi tazeler, sıkılaştırır ve canlandırır.
Kullanım: Arındırma ve Temizleme

Valmont White Falls Temizleme Emülsiyonu (Creme Fluide Nettoyante)
White Falls, zengin fakat inanılmayacak derecede hafif dokusu ile beyaz bir temizleme emülsiyonudur. Oldukça nazik iki emülsifiyan maddenin bir araya gelen etkisi sayesinde, White Falls cildi kirlerden arındırırken cildin doğal dengesini korur. Göz makyajını temizlemek için idealdir. Spirit Of Purity Basit bir temizleme ritüeline ilişkin basit zevkleri yeniden keşfetmek için VALMONT, buzul kaynak suyunun doğal yararlarını tercih etmiştir. Doğrudan İsviçre buzullarındaki kaynağından toplanan bu su, son derece nazik olmasını sağlayan mineral bir bileşime sahiptir. Günlük temizleme yöntemine önemli ölçüde yumuşaklık ve saflık kazandırarak cildi tazeler, sıkılaştırır ve canlandırır.
Kullanım :Arındırma ve Temizleme

Valmont Magic Falls Makyaj Temizleyici (Huile Mousse Nettoyante)
Bu temizleme yağı en hassas cilde bile inanılmaz derecede yumuşaklık ve saflık kazandırmak için su ile karışır. Magic Falls birkaç damla su ile karıştırıldığında, kirleri yok eden ve kalıcı makyajı bile çıkaran bir emilsüyon oluşur. Cilde yumuşaklık ve parlaklık kazandırmak için hiperikum ile zenginleştirilmiştir. Göz veya göz çevresinde kullanmayın.Spirit Of Purity Basit bir temizleme ritüeline ilişkin basit zevkleri yeniden keşfetmek için VALMONT, buzul kaynak suyunun doğal yararlarını tercih etmiştir. Doğrudan İsviçre buzullarındaki kaynağından toplanan bu su, son derece nazik olmasını sağlayan mineral bir bileşime sahiptir. Günlük temizleme yöntemine önemli ölçüde yumuşaklık ve saflık kazandırarak cildi tazeler, sıkılaştırır ve canlandırır.
Kullanım :Arındırma ve Temizleme

Valmont Cleansing With A Gel (Nettoyant Visage Phyto-Alpin)
Canlandırıcı temizleyici Hindistan cevizinden elde edilen nazik temizleme maddesi sayesinde bu jel makyajı kiri yok ederken cildinizin doğal dengesini korur. Ginseng ve yeşil çay özlerinin sıkılaştırıcı ve antioksidan özellikleri jele tazeleyici, yumuşatıcı ve koruyucu bir etki sağlar. Spirit Of Purity Basit bir temizleme ritüeline ilişkin basit zevkleri yeniden keşfetmek için VALMONT, buzul kaynak suyunun doğal yararlarını tercih etmiştir. Doğrudan İsviçre buzullarındaki kaynağından toplanan bu su, son derece nazik olmasını sağlayan mineral bir bileşime sahiptir. Günlük temizleme yöntemine önemli ölçüde yumuşaklık ve saflık kazandırarak cildi tazeler, sıkılaştırır ve canlandırır.
Kullanım :Arındırma ve Temizleme
 
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar