YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Sir Ağda > Sir Ağda Makineleri
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE
tümü (32)
FAYDALI BİLGİLER
tümü (117)
reklam-2017-10-20-1508491231633-yan_banner_dikey.jpg
FACEBOOK

Ağda Makinesi

Ağda, istenmeyen tüylerden kurtulmak için kadınların en çok başvurduğu yöntemlerdendir. Bu yöntem ile diğer alternatiflere göre hem daha ekonomik ve pratik oluşu hem de tüylerin uzun süre çıkmasına engel olmasıyla başarılı sonuçlar elde edilmektedir.
Ağda makineleri sir ağdayı eriterek ağda işlemi için uygun hale getirir. Ağda makineleri açık oldukları süre içindeki ağdayı aynı ısı seviyesinde muhafaza ederek erimelerini sağlar. Ağda uygulamasını pratik hale getiren ağda makineleri gerek kuaför ve güzellik salonlarında gerekse evde bireysel kullanıcılar için oldukça önemlidir. Bakımlı Olmak’ ta bulunan Ağda makineleri arasından size en uygun olan ürünün seçilmesiyle ağda işlemini pratik, hijyenik ve acısız bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Sitemizde satılan ağda makinelerinin hepsi 2 yıl garantili profesyonel cihazlardır. Sitemiz 2010 yılından beri en kaliteli ağda ürünlerini satmayı prensip edinmiştir. Satın aldığını ağda makinesinin 2 yıl içerisinde arızalanması durumunda direk bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazının üretici firma tarafında garanti kapsamında ya tamir edilir yada yenisi ile değiştirilecektir.


Ağda Makinesi Fiyatı


Bakımlı Olmak’ ta bulunan ağda makineleri fiyatları çeşitlerine göre değişmektedir. Örnek kartuş ağda makinesi, konserve ve kalıp ağda makinesi, kombine ağda makinesi gibi ağda makinesi seçenekleri mevcuttur. Hepsinin fiyatıda birbirinden farklıdır. Ağda makineleri fiyatları 20 tl ile 400 tl arasında değişmektedir.
 

Kartuş Ağda Makinesi


Kartuş ağda makinesi bacak, kol, koltuk altı bölgeleri için kullanılır. Kartuş ağdayı ısıtmak ve ısınan kartuş ağdanın kıvamını korumak için kullanılan bu makineler oldukça kolay ve pratiktir. Ağda salonlarında veya güzellik merkezlerinde çoklu kartuş ısıtıcıları tercih edilirken bireysel kullanıcılar için tekli kartuşlar yeterli olmaktadır. Tekli kartuş ısıtıcılarında stantlı ve fişli kartuş ısıtıcıları bulunmaktadır. Ağda cihazlarının stantlı olması pratik olması nedeniyle kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
Konserve ve kalıp ağda makinesi hem kuaför de hem de evde kaş, bıyık çene ve bikini bölgesi gibi bölgelerde kullanılabilecek profesyonel ürünlerdir. Konserve ve ağdalar bez ile kullanılırken kalıp ağdalar ise elle çekim yöntemi ile kullanılır.
Kombine ağda makinesi kartuş ve konserve ağda makinesinin bir arada bulunduğu ağda makineleridir. Rahat ve pratik bir kullanım sağlar. Profesyonel kullanıma uygundur ve çabuk ısınma özelliğine sahiptir. Estetik bir tasarıma sahiptir. Kombine ağda makinesi her markaya uyum sağlayacak ergonomik bir yapıdadır. 
agda makinesi
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar