YUKARI
telefon
Bakımlı olmak sir ağda ağda seti ağda makinesi
Ana Sayfa > Sir Ağda > Sir Ağda Setleri paylaş:
TÜKENDİ
Depileve Kombine Ağda Seti | bakimliolmak.com
Depileve 2+1 Kombine Ağda Seti
500.00

Depileve 2+1 Kombine Ağda Seti

Depileve

Stok Koduagdaseti16
Kdv Dahil Fiyatı670,00 ₺ 500,00 ₺
Teslimat BilgisiAynı Gün Kargo
Kargo
Garanti Süresi24 Ay
Para Puan8800 puan = 8,80 ₺
5 Stars5/5 Yorum Yaz Derecelendir
Sepete At
Hemen Al
Tavsiye Et
Ürün Videosu
Depileve 2+1 Kombine Ağda Seti (Tüm Bölgeler için Profesyonel Sir Ağda Seti)
Evimde profesyonel bir ağda setim olsun artık ağdayı evde kendim yapmak istiyorum ama kuaförde yaptırdığım kadar profesyonel hızlı ve güzel olsun diyorsanız sadece bu seti almanız yeterlidir. Setin fiyatı ilk etap da yüksek gelebilir belki fakat set içerisindeki ağda makinesi tam profesyonel bir ağda makinesidir bir defa alıp 10 yıl kullanırsınız.

Total 2+1 ağda makinesi profesyonel güzellik salonları tarafından tercih edilen bir cihazdır. Bu setimiz içersinde Dünya'nın en kaliteli ağda markalarında biri olan İspanyol Depileve markalı ağda ürünleri kullanılmıştır.

Depileve 2+1 profesyonel kombine ağda seti ile rahat ve pratik bir şekilde ister evde ister kuaför ve güzellik salonlarında uygulama yapabilirsiniz. Setin içindeki DNTL Total 2+1 ağda makinesi ile ister kartuş bölümünü ister konserve bölümünü isterde iki bölümü birlikte kullanabilirsiniz. Uygulama yapacağınız ağdayı istediğiniz kıvama getirerek rezistans sayesinde ısıyı sabit tutabilir ve termostat sayesinde de uygulama esnasında çıkardığınız kartuş bölümünü algılayarak makineyi kapatır tekrar taktığınız da ise algılayarak kartuşunuzun ısınmasını sağlayabilirsiniz. Böylece oldukça kolay kullanım sağlayabilir ve elektrik tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

Setin içinde bulunan DNTL Total ağda makinesi ile ister kuaför salonlarında ister evde bireysel kullanım için tercih edebilirsiniz. Ayrıca ikili kartuş bölümü ile kartuş bittiğinde zaman kaybetmeden diğer ısınan kartuş ile uygulama yapabilme imkanı elde edebilirsiniz. Profesyonel olan bu ağda makinesi ağda merkezleri ve güzellik salonları gibi profesyonel kullanımlar için daha sıklıkla tercih edilmelidir. Böylece pratik ve ekonomik bir şekilde ağda uygulamasını yapabilirsiniz. İçerisinde ki Depileve natural, aleo vera ve pink kartuş ile kaliteli ve profesyonel uygulamalar yaparak müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Ayrıca setin içeriğindeki Depileve inci ağda ile kalıp ağdayı kırma derdi yoktur. Hassas ciltler için de gönül rahatlığı ile uygulayabileceğiniz bu set sayesinde cildinizdeki yumuşatıcı ve yatıştırıcı etkilere sizde yakından şahit olabilirsiniz. Bikini ve yüz bölgesi için kullanabileceğiniz inci ağda sayesinde kaliteli uygulama yapabilirsiniz. En hassas ciltte bile uygulayabileceğiniz bu ağda ciltte en ufak tahriş ve kızarıklık yapmayacak şekilde üretilmiş ve doğal ürünlerdendir. 

Depileve 2+1 kombine ağda setinin içerisinde kaliteli ve profesyonel ağda ürünleri kullanılmıştır. Depileve bikini bölgesi batık önleyici jel ve tüy geciktirici serum bulunmaktadır. Bu ürünler ile hassas bölgelerde oluşabilecek batık ve tüylerden kurtulabilirsiniz. Özel bölgelerdeki batıklar için en etkili solüsyon ile batıkları engelleyebilirsiniz. Tüy geciktirici ampül ile tüylerde fark edilebilecek şekilde azalma sağlar ve gelişimini azaltır ve yavaşlatır. Cilde ipeksi bir görünüm sağlar. Ağda yağı ve losyon ile ciltteki kalıntıları temizleyerek cildi nemlendirir ve ferahlatabilirsiniz. Kıl köklerini beslemeyecek şekilde üretilmiş olan ağda sonrası ürünler ile kıl köklerini zayıflatır ve güçsüzleştirir ve ciltte herhangi bir yağlılık hissi ve ağırlık bırakmaz. 
Setin içerisindeki ağda bezi sıkı dokunmuş yapıya sahip olduğundan ağdayı bezin üstüne geçirmez ve hijyenik bir şekilde uygulama yapma imkanı kazanabilirsiniz. Spatula ve yüz çubuğu sayesinde de uygulama yapmak istediğiniz bölgeye kolay ve pratik bir şekilde kalıp, inci veya konserve ağdanızı sürebilirsiniz

Total 2+1 Kombine Ağda Seti İçeriği:
1- Dntl Total 2+1 kombine ağda cihazı
2- 1adet Depileve naturel kartuş ağda
3- 1 adet Depileve aloe vera kartuş ağda
4- 1 adet Depileve pink kartuş ağda
5- Depileve pink inci ağda 1kg (bikini bölgesi ve yüz için)
6- 2 adet Depileve bikini bölgesi batık önleyici jel 10 ml
7- Depileve tüy geciktirici ve azaltıcı serum 3x10 ml
8- Groomed sir ağda yağı 1 kg
9- Groomed ağda sonrası kızarıklık ve tahriş önleyici losyon 250 ml
10- 50 metre ağda bezi
11- 100 adet spatula
12- 50 adet yüz çubuğu

1- DNTL Total  2+1 kombine ağda cihazı: Bu cihaz ikili standlı kartuş ısıtıcı ile 800 ml konserve cezveli ısıtıcının tek bir makinede toplanmış halidir. Diğer cihazlardan ayıran en büyük özelliği kartuş bölümü ile konserve bölümünü ayrı çalıştırabiliyorsunuz. Elektrik tasarrufu sağlar. Sadece kartuş yapacaksanız kartuş bölümünü düğmesinden açıyorsunuz konserve yapacaksanız konserveyi çok profesyonel ve kullanışlı bir üründür.
Aynı bir telsiz telefon gibi düşünebilirsiniz standın üstüne bıraktığınızda ağdayı ısıtmaya başlıyor aldığınızda içindeki rezistans sayesinde içindeki sıcaklığı 15 dakikaya kadar muhafaza ediyor.
Birde şöyle düşüne biliriz malum bayanlar ağda uygulamalarını genelde banyoda duş da yapmaktadır. Duş da elinizde suya düşse dahi fişe bağlı olmadığı için elektrik çarpılma riskiniz yoktur. 

İkili kartuş ısıtıcının tekli kartuş ısıtıcıdan artıları; İki kartuş haznesinin olması ne işe yarayacak tekli yetmez mi diyenler için eğer komple ağda yapmayı düşünüyorsunuz bacaklar kollar koltuk altı özel bölgeler 1 kartuş yetmeyecektir ağdanın yarısında kartuşunuz bitecek diğer kartuşu takıp 20-25 dakika erimesini bekleyeceksiniz.
Cihazınız ikili olursa bekleme sorununuz olmayacak ikisi de sıcak ağdaya hazır olmuş olacak biri biterse diğerini alıp devam edeceksiniz.

2- Depileve Pink İnci Ağda 1 Kg (Bikini bölgesi ve Yüz bölgesi için): Depileve pink inci ağda küçük boncuk taneleri şeklindedir. Bu sayede kalıp ağdalar gibi ağdayı kırma derdi yoktur. Depileve pink inci ağda hassas ciltler ve hassas bölgeler için özel tasarlanmıştır. Bikini bölgesi ve yüz bölgesi için şuan Türkiye'de kullanabileceğiniz en kaliteli ağdadır.

Ekstra nazik bir ağda uygulaması sağlar. İçeriğindeki yumuşatıcı, yatıştırıcı aktiflerle hassas ciltler ve tahrişlere kızarmalara eğilimli ciltler için konforlu bir ağda uygulaması sağlar

Depileve pink inci ağda spatula ile ince bir tabaka halinde sürülür. Yumuşatıcı ve tahriş karşıtı özellikleri ile özellikle bikini bölgesi ve yüz bölgesi için idealdir. 

3- Depileve Aloe vera kartuş ağda 100 ml: Depileve Aloe Vera kartuş ağda içeriğinde aloe vera bitkisinin rahatlatıcı özelliklerini taşır. Özellikle bacak bölgelerinde, kollarda ve koltuk altında tercih edilir. En ince ve küçük tüyleri bile alır. Hassas cilt ve bölge uygulamalarında önden cilde talk pudrası sürülmesi tavsiye edilir.

4- Depileve Naturel kartuş ağda 100 ml: Depileve Naturel kartuş ağda çekiş gücü yüksek bir sir ağdadır. Özellikle bacak bölgelerinde, kollarda ve koltuk altında tercih edilir. En ince ve küçük tüyleri bile alır. Birinci kalite katkısız, naturel sir ağdadır. Doğal bal renginde ve şeffaftır. Pudra içermez, kuvvetli bir sir ağdadır. Hassas cilt ve bölge uygulamalarında, önden, cilde talk pudrası sürülmesi tavsiye edilir.

5- Depileve Pudralıl kartuş ağda 100 ml: Depileve Titanyum kartuş ağda pudralı bir sir ağdadır. Özellikle hassas ciltlerde ve hassas bölgelerde tercih edilir. Yaz aylarında terlemenin fazla olduğu dönemlerde de tercih edilir.

6- Depileve Bikini Bölgesi Batık Önleyici Jel 10 ml 2 adet (Depileve Roll-on intimate folisan)
Ağda sonrası en hassas bölgedeki batık tüylerin oluşumunu engelleyen ve cilde bakım yapan jel. Özel bölgedeki batıklar için en etkili solüsyondur. 10 ml döner başlıklı şişeler halinde sunulur. Ağda sonrasında 1 şişe bitene kadar hergün sürülür.

7- Depileve Tüy Geciktirici Ampül 3 x 10ml: Ağda veya lazer epilasyon uygulamalarından sonra kullanılır. Papaya ve E vitamini içerir. Gözle görülür şekilde tüylerin gelişimini yavaşlatır ve zayıflatır. Cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Jel yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir.
Her ampülde 10 ml sölüsyon vardır. Ağda veya epilasyon uygulamasından sonra 3-4 gün sürülür. Sonrasında her uygulamadan sonra aynı işlem tekrarlanır. Bir kaç ay sonra tüylerin geç çıkmaya başladığınıinceldiğini ve bazı bölgelerde çıkmadığını göreceksiniz.

8- Groomed ağda sonrası temizleme ve masaj yağı 1000 ml: Ciltteki ağda kalıntılarını temizler. Cildi nemlendirir ve ferahlatır. Kıl köklerini beslemez. Yağlılık hissi bırakmaz.
Alerjen parfüm içermez hassas ciltler içindir. Masaj yağı olarak da kullanılır.

9- Groomed ağda sonrası tahriş azaltıcı ve nemlendirici losyon 250 ml: Ağada sonrası ciltte oluşan kızarıklık, tahriş ve yanma hissini alır. Özel içeriği sayesinde kıl köklerini beslemez. Alerjen içermez. Tahriş olmuş cilt için alerji riski en aza indirilecek şekilde formüle edilmiştir.
Ağda yapılan bölgeye masaj yaparak sürünüz. Ciltteki yanma hissinin azaldığını ve ferahladığını hissedeceksiniz.

10- Ağda Bezi 50 Metre Rulo: 1.sınıf A kalite ağda bezidir. Tok ve 100 gr. malzemeden üretilmiştir. Gözeneksiz, damarsız ve sıkı dokunmuştur. Esnemez ve dayanıklıdır. Ağdayı üzerine geçirmez. Aynı zamanda ekonomiktir.

11- Sptaula (100 Adet): Bikini bölgesi, bacak, koltuk altı gibi bölgelerde kullanım için idealdir. Tek kullanımlıktır.

12- Yüz çubuğu (50 adet): Kaş, bıyık, çene gibi bölgelerde kullanılan küçük spatuladır.
 
Bonus Card Taksit
TaksitOranAylıkToplam
2 AY % 0,00 250,00 ₺ 500,00 ₺
3 AY % 5,00 175,00 ₺ 525,00 ₺
4 AY % 7,00 133,75 ₺ 535,00 ₺
5 AY % 8,00 108,00 ₺ 540,00 ₺
6 AY % 10,00 91,67 ₺ 550,00 ₺
Yorum YazNuray Özmen Zırığ

(5)
11 Aralık 2014 17:31:07
Kargo çok hızlıydı.Kartuş ısıtıcılardan birisi çalışmadı.Aradım'hemen gõnderin değiştirelim'dediler.Kargo ücretini ödediler.Pazartesi ben yolladım, perşembe yeni kartuş ısıtıcıyı gönderdiler.İki kere sipariş verdim, hepsini eksiksiz gõnderdiler.İlginize, müşterinize olan saygınıza teşekkkür ederim.

Aynur

(5)
06 Mayıs 2014 00:00:00
3 kızım var bu seti satın aldık evde hepimiz kullanıyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Hızlı gönderi için teşekkürler.

Yeliz

(5)
10 Haziran 2013 00:00:00
Ben Almanya'da yaşıyorum. Burda ağda yaptırmak çok pahallı ve bu tarz ürünleri burada bulamıyoruz. Türkiye'de arkadaşım bu seti kullandığını ve çok memnun olduğunu söyledi. Geçen ay Türkiye'ye geldiğimde ürünü sipariş verdim. Almanya ya gelirkende yanımda getirdim. Gerçekten mükemmel bir ürün. Herkese tavsiye ederim.

Feride

(5)
26 Aralık 2012 00:00:00
Bu seti yaklaşık 6 ay önce setin aldım. İyikide almışım. Çok profesyonel bir makine artık ağdacıya gitmiyorum. Titanyum kalıp ağdalar çok güzel özellikle bikini bölgesinde çok kolay oluyor. Ve tahriş yapmıyor.

Ceyda

(5)
08 Eylül 2012 00:00:00
Ben bu seti yaklaşık 3 ay önce aldım. Çok memnunum. Her ay ağdacıya gidip komple ağda için 50 tl veriyordum. Birde hiyjen açısından içime sinmiyordu böyle süper oldu ağda makinesi çok profesyonel Cezve bölümüne pembe kalıp ağdaları atıyorum. Kartuş bölümünde aynı anda 2kartuş ısıtmak ayrı kolay oluyor tavsiye ederim

Soru Sor


Zeynep
11 Temmuz 2016 19:48:00
merhaba,bu setle beraber metal cezve veriliyormu ek olarak almamız gerekiyormu?

ek olarak cezve almanıza gerek yoktur. Setin içerisinde cezve gelmektedir.
Bu ürün 19,115 defa görüntülenmiştir.
reklam-2018-05-09-1525876145027-yan_banner_yatay-18.jpg
Kategoriler Müşteri Hizmetleri Bizi Takip Edin E-Bülten Üyeliği
bankalar